Menu Forum

Kameraman na svatbu 8.8.2014, Chlumec nad Cidlinou

22. únor 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
shirlly
Registrovala se 5. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
shirlly
Registrovala se 5. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
sháním kameramana na natáčení svatby, která se bude konat dne 8.8.2014 v Chlumci nad Cidlinou.
Stačí mi natočit pouze obřad (doba natáčení plus mínus 2 hodiny) a idálně kdyby poskytl hrubý nesestříhaný materiál.
Nemáte někdo tip? Mockrát děkuji :o) Petra
21. únor 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rádi Vám nabídneme naše služby - podívejte se prosím na náš web kde najdete ukázky naší práce.
Co se týče hrubého materiálu, není to úplně standartní ale můžeme se dohodnout i na této variantě.
Přeji hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci - Jakub Jeník - kameraman AP Fotostudia
21. únor 2014 ve 20:54  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@shirlly
Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Jsem z Pardubic a na zámek Karlova Koruna to mám kousek a hlavně tam jezdím pravidelně natáčet!
22. únor 2014 ve 12:23  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí