Kameraman na svatbu 31.8.2019 v Praze

Dobrý den, hledáme nějakého šikovného kameramana či šikovnou kameramanku. Která by měla čas na natáčení 31.8.2019 v Praze na Vinoři. Jedná se o natáčení obřadu i poté hostiny a zábavy. Celý den. Děkuji za nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, Termín máme volný. ° Krátký klip do týdne ° Příznivá cena ° Dron - letecké záběry ° Nejsme omezeni časem stráveným na svatbě Celkovou nabíku jsme Vám poslali do interní pošty. S pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám do interní zprávy nabídku. Přeji hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @kathlynka , termín mám volný, rád vaši svatbu natočím. Veškeré informace včetně cen a ukázek filmů jsem vám zaslal v soukromé zprávě. Pěkný večer, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@kathlynka Dobrý den, termín máme volný :-) více informací jsem Vám poskytl do soukromé zprávy. Mějte se hezky. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
@kathlynka Dobrý den, velice rád Vám natočím celý svatební den, prosím kontaktujte mě. Info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?