Kameraman na svatbu - 29.6.2019 - Brněnsko

Dobrý den, hledám kameramana na svatbu na 29.6.2019 v okolí Brna. Prosím o nabídky vč. nacenění. Díky VD
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289 Dobrý večer, info Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289 Pěkný den, poslal jsem Vám nabídku do soukromých zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry večer, posílám sz.
Odpovědět
Profilova fotka
@deli_289 Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu do pošty. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím služby kameramana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zpráv a těším se na případné natáčení, Mgr. Pavel Pekař
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?