Kameraman na svatbu 24.6.2017 - ideálně Liberec a okolí

Zdravím, hledám kameramana na svatbu u Liberce 24.6.2017. Ideálně kameraman z Liberce a okolí. Hledám člověka, který zachytí svatbu tak, jak je, nechci nic strojeného, nahraného, ale zachycení dne tak, jak přirozeně plyne. Někoho, kdo má zkušenosti s nátáčením svateb a ví, "co a jak". Cenově do cca do 10 tis. (není úplně stěžejní), ale prosím neposílejte nabídky natáčení za 20 tis., ač vím, že výsledky máte adekvátní ceně, na takového kameramana nemáme rozpočet, ;-) Děkuji za pochopení. Za nabídky děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, moji nabídku jsem Vám poslal do zpráv. Budu se těšit na potenciální spolupráci. Hezký den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posíláme zprávu do sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, Ukázky a více informací naleznete v našem profilu. Nabízíme kvalitně zpracované video za přijatelné ceny s individuálním přístupem. Mamé několik balíčků, aby si vybral každý. Také nabízíme svatebního fotografa a svatební fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií nebo s fotografiemi v elektronické podobě. Podívejte se na naši práci a přesvědčte se. Ceník naleznete na našem webu. Daniel Adámek -Zachyťto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, posílám cenovou nabídku do Vaší pošty, Ceny máme přijatelné a rádi Vám natočíme celý průběh svatby dle Vašeho přání. Jezdíme celou republiku. zdraví Bajer video :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tofiffe Dobrý den, do soukromé zprávy Vám zasílám více informací :) Hezký den, Matějka Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Poslal jsem Vám nabídku do pošty. Do Liberce jezdím často. Video za výhodnou cenu můžete mít ve vysokém rozlišení FullHD, nebo na DVD . Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, poslal jsem Vám SZ. Hezký den Vám přeje Miroslav Brož FOTO - VIDEO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?