Kameraman na svatbu, 22.2.2020, Průhonice, Praha

Profilova fotka
Zdravím profíky, fotografa už máme, ale na video nám přišlo málo nabídek zatím, tak se ptám, jestli by ještě někdo neměl zájem natočit náš radostný den? :-) Najde se tu nějaký milý, schopný a sympatický člověk, který by s námi vydržel celý den? :-D Byla bych ráda, aby mi zájemci napsali něco krátkého tady i do soukromé zprávy, je to lepší a přehlednější, děkuji. Ještě chci požádat, pokud nemáte na webových stránkách nebo někde uveden přibližný ceník, taky mi ho poslat do sz. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám poslal do pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, termín máme volný :-) více informací v soukromé zprávě. Mějte se hezky. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Dobrý den, vše jsem Vám poslal do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, zaslala jsem Vám nabídku do soukromé zprávy včetně ceníku i příslušných odkazů :-) Krásný den přeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, zasílám sz :-) Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, ještě někdo se hlásí dobrovolně? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem z Prahy, přesněji z okolí Háje, takže do Průhonic to mám velmi blízko. Gratuluji k zasnoubení. S radostí se stanu součástí Vašeho velkého dne. Více informací Vám zasílám do soukromé zprávy :) S pozdravem, Filip
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?