Menu Forum

Kameraman-kameramanka 4.10. 2014 okres Karviná???

27. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jeanetta
8
Registrovala se 8. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
jeanetta
8
Registrovala se 8. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 2 přátele. Region Ostrava.
 emoticon Sháníme kameramana - kameramanku na 4.10.2014??? Moderní zpracování, od ranních příprav až po večerní zábavu. Místo okres Karviná. Přijatelná cena emoticon Prosím nabídněte!! DĚKUJI A TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMIemoticon
27. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

Foto a video - Region Ostrava
PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

Foto a video - Region Ostrava
PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Dobry den rada Vam nabidnu nase sluzby kameramana ukazky naleznete na nasich www strankach nebo primo u nas ve studiu na ul.Ostravska 767/27 Karvina. Preji pekny den
27. črc 2014 v 10:19  •  www.studio-vanesa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@jeanetta Dobrý den, naši tvorbu si netroufnu posoudit, zda je moderní. Nechávám to vždy na jiných. Pokud by Vás naše práce zaujaly, budeme se těšit na případné setkání. Bližší informace naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem a přáním pěkné neděle Martin Lysek
27. črc 2014 v 11:20  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Dnes jedna jarní svatba Ivanky a Honzíka, na kterou bych málem zapomněl. Obřad i hostina probíhali v hotelu Harmonie v Zastávce u Brna. Koukněte na jejich klip! https://vimeo.com/186380698”
(Před 4 týdny)

@jeanetta Dobrý večer. Termín je zatím volný. Koukněte prosím zde na můj profil a nebo ještě lépe na mé webové stránky, kde najdete spoustu ukázek a referencí od něvěst. V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte. emoticon
27. črc 2014 ve 20:24  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi se o Vás postaráme a Vaši svatbu natočíme. Podívejte se prosím na náš web, jsem si jist že Vás zaujmeme. Stačí zavolat a o vše ostatní se již postaráme. Budu se těšit na spolupráci. Za AP Fotostudio Jakub Jeník - kameraman
28. črc 2014 v 11:58  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra.
8. srp 2014 v 11:46 • kachnap
fotoportrét
fotoportrét
jeanetta
8
fotoportrét
fotoportrét
jeanetta
8
 Děkuji Vám za nabídky, již máme vybráno. Ať se Vám daří, s pozdravem a přáním příjemného večera Kovacikova.
27. srp 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí