Kameraman/ka - jižní morava (do 10.000)

Hledám kameramana/ku pro můj nej den v živote. Ať je to profi, či neprofi...hlavně, aby se nám video líbilo a zachytilo všechno podstatné :-) . Cenově bych se ráda vešla do 10.000. Znáte někoho takového, či máte s nějakým takovým zkušenost?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, důležitá informace - o jaký jde termín? :-)
Odpovědět
25.6.2016 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Do Vaší cenové relace se vejdeme. Navštivte prosím, náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo třeba také reference našich zákazníků. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Současný ceník je platný do konce roku. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @sweettooth , napsal jsem Vám SZ. Pokud se Vám moje nabídka zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den. Miroslav Prousek
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu doporučit @petrnoxnovak teď mi točil backstage video z focení svatebního editoriálu a jsem víc než spokojenej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sweettooth Dobrý den, na Jižní Moravě natáčíme. Zabýváme se zachycením skutečných okamžiků svatebního dne. Třeba by Vás naše práce oslovila. Více informací naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám vám nabídku do pošty, hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
@sweettooth dobrý večer, napsal jsem Vám do Vaší pošty zprávu ohledně natáčení, tak koukněte, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@sweettooth Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den pokud se vám naše práce líbí tak se klidně ozvěte. Jezdíme po celý republice. Natáčíme i fotíme. Cenu máme také zajímavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podívejte se na můj web. Naleznete tam mé portfolio i ceník, který Vás jistě uspokojí. Miroslava
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jezdím po celé ČR a cena je myslím více než příznivá.....většinou je to o domluvě. Stčí zavolat. Hezký den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Koukněte na náš web. Když se zalíbíme, ozvěte se :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?