Kameraman ideálně s dronem 10.6.2017 Jakartovice (Opava)

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme kameramana ideálně s možností natáčení i z dronu na svatbu v Jakartovicích (Opava) 10.6.2017. Za nabídky či tip předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a drona mám taky :) mrkněte na stránky do sekce svatební video a když se budu zamlouvat, stačí napsat ;) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak super, pošlete mi prosím cenovou nabídku na 8hannah8@seznam.cz Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@8hannah8 Dobrý den, jsme z Bruntálu, takže to máme za rohem. Vlastníme licenci pro legální natáčení za pomocí dronů. Koukněte na naší práci na webu nebo zde na bereme.se :-) V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat :) 10.6.2017 je poslední volný termín, který v tomto měsíci máme volný. S pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
@picturesofmoments2015 prosím o předběžnou rezervaci do pondělí. Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@8hannah8 Dobrý den, doporučil bych Vám Tomáše Válka. Pokud byste hledali i fotografa, Váš termín mám volný. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vše co hledáte máme, info posílám do Vaší pošty, ceny máme přijatelné :) zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád vám svatbu natočím. :) Více info posílám do zprávy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?