Menu Forum

Kameraman 30.8.2014 Kladno a okolí

6. srp 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
mellissa24 (26 r.)
7
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
    Kladno, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
mellissa24 (26 r.)
7
Registrovala se 31. července 2013 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 9 přátel. Region Kladno.
  • Svatba byla 30. srpna 2014
    Kladno, Region Kladno
 Dobrý den,
sháním kameramana na 30.8.2014, Kladno a okolí emoticon
15. čer 2014 v 09:30  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

@mellissa24 Dobrý den, termín pro náčení volný mám. Na Kladensku jsem svatby natáčel na Kladenské radnici, v zámeckém parku, zahrady Lidice, Astra Srby, Lapark. Vzhledem nejen k blízkosti mého video ateliéru ke Kladnu (Chýně, u Hostivice) navrhuji osobní schůzku, kde Vám rád přehraji ukázky ve FULL HD a i probereme všechny podrobnosti . Svatební videoklipy jsou samozřejmě součástí, jak mého profilu tak i web prezentace.
15. čer 2014 v 10:28  •  www.filmark.cz/svatebni-video-kameraman  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
23. čer 2014 v 11:38 • lukaskosik
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na prezentáciu služieb slúži profil Profesionála.”
30. čer 2014 ve 14:55 • bastart
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
2. črc 2014 ve 21:38 • okplus_tv
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi se o Vás postaráme a Vaši svatbu natočíme. Podívejte se prosím na náš web, jsem si jist že Vás zaujmeme. Stačí zavolat a o vše ostatní se již postaráme. Budu se těšit na spolupráci. Za AP Fotostudio Jakub Jeník - kameraman
28. črc 2014 v 11:59  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tv_okplus
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
tv_okplus
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
 Dobrý den, do interní zprávy jsem Vám zaslal nabídku na služby, které poptáváte.

Spolu s cenou jsem zaslal ukázky z nedávných víkendů. Jedná se o netradiční práci a s tím i svatební záznam s klipem.

Ale to uvidíte sama, když si pustíte jeden z klipů.

Hezký den.

Ing.Michal Karabec
tv ok plus
6. srp 2014 ve 13:10  •  www.televizezatec.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí