Menu Forum

Kameraman 15.5.2015 Benátky nad Jizerou?

16. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
rezi15
5
Registrovala se 6. února 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
rezi15
5
Registrovala se 6. února 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
 Dobrý den,

našel by se někdo, kdo by zaznamenal náš svatební obřad za rozumnou cenu? Bude velmi krátký (6 účastníků), ale i přesto by jsme rádi měli nějakou památku.
15. únor 2015 ve 23:14  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
také Vám rád nabídnu natáčení svatebního obřadu, koukněte na náš web, jezdíme celou republiku a ceny máme přijetalné.
16. únor 2015 ve 14:04  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@rezi15 Hezký den, květen máme ještě poměrně volný a rádi tak Vaši svatbu natočíme. emoticon Pokusila jsem se vymyslet nabídku přizpůsobenou časovému rozmezí a zasílám ji s více detaily do interní pošty. emoticon
16. únor 2015 v 07:56  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @rezi15 Dobrý den. Svatbu Vám mohu natočit za velmi slušnou cenu a to jak ve vysokém rozlišení (Full HD), tak v DVD kvalitě. Ceník najdete na mém webu (pod snímkem). Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
16. únor 2015 v 08:30  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Na naší webové prezentaci naleznete videa, která prezentují naši práci. Budeme rádi, když se ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
16. únor 2015 v 16:51  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí