Menu Forum

Kameraman 11.6.2016 Brno, Vyškov a okolí

27. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ondy13
1
Registrovala se 24. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 11. června 2016
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
ondy13
1
Registrovala se 24. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 11. června 2016
    Region Vyškov
 Dobrý den,

hledám kameramana, který by natočil náš svatební den a výsledkem by bylo delší video o délce cca 1 hodina + krátký videoklip. Najde se kameraman s cenou do 10 tisíc? Svatba proběhne na hotelu Allvet u Vyškova.
Děkuji za rady a nabídky
25. led v 19:54  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
videovalek
Svatební video - Válek
Tomáš Válek PRO

Foto a video - Region Karviná
1
fotoportrét
fotoportrét
videovalek
Svatební video - Válek
Tomáš Válek PRO

Foto a video - Region Karviná
1
 Dobrý večer, rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. emoticon
Hezký večer Tomáš Válek
25. led ve 22:18  •  www.svatebnihdv.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
videofotofd (48 r.)
Natáčení svatebních obřadů
František Duhajský PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den. Myslím že by to bylo reálné mrkněte na můj profil nebo na stránky. Přeji hezký den Duhajský emoticon
26. led v 11:18  •  www.videofotofd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
četl jsem Váš inzerát a podmínky splňuji, info Vám posílám do Vaší pošty. Pokud budete mít zájem, písněte. krásný den přeje Bajer video
26. led ve 22:11  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@ondy13
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
27. led ve 22:59  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí