Menu Forum

Kameraman 11.4.2015 Prostějov

2. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
taurust
1
Registroval se 26. února 2015 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Prostějov.
  • Svatba byla 11. dubna 2015
    Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
taurust
1
Registroval se 26. února 2015 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Prostějov.
  • Svatba byla 11. dubna 2015
    Region Prostějov
 Sháním na poslední chvíli kameramana na svatbu dne 11.4. v Prostějově. Jde mi především o krátký, cca. 5-ti minutový klip. Doporučíte mi někoho? Děkuji
26. únor 2015 ve 13:13  •  Svatba byla v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@taurust Dobrý den, nedovolím si sám sebe doporučit, to nechám vždy na jiných. Váš termín máme volný. Snažíme se dokumentovat reálné okamžiky svatebního dne a posléze vytvořit videoklip o 3-5 minutách, vystihující atmosféru a nejdůležitější okamžiky, ale také vytváříme dokumenty 10 a 15 minutové, kde je celý den pojat z širšího hlediska. Třeba by Vás naše práce zaujala, naleznete ji v odkaze pod tímto textem spolu s dalšími informacemi. S pozdravem Martin Lysek
26. únor 2015 ve 14:08  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@taurust Krásný den! Termín máme volný a rádi k Vám tak dorazíme. Děláme většinou 20 minut dlouhé video + dvou až tříminutový klip, ale rádi se přizpůsobíme přesně podle Vašich představ. Do interní zprávy si dovoluji zaslat cenovou nabídku a v každém případě přeji pohodové přípravy svatby... emoticon
26. únor 2015 ve 14:26  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
 Dobrý den,
jsme z Olomouce a rádi Vám natočíme vše, dle Vašeho zadání. Ukázky naší práce, ty které lze zveřejnit jsou např. Na You Tube, zadejte do vyhledávače videostudio internetporadna, příp. koukněte na náš FB profil se shodným názvem. Více v interní poště. emoticon
27. únor 2015 v 09:09  •  www. internetporadna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@taurust Dobrý den, ano toto co píšete Vám mohu natočit a zpracovat, pokud máte zájem o mé služby, ozvěte se mi. Více informací na našem webu.
27. únor 2015 ve 12:01  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Sídlíme v Praze a máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního videa i fota. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
27. únor 2015 v 18:08  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8
 Dobrý den, pokud stále poptáváte profesionální svatební video, dovolte mi nabídnout naše služby. Tvoříme moderní dynamické sestřihy plné emocí, radosti a lásky. Specializujeme se na atraktivní svatební klipy včetně dlouhých sestřihů. Ukázky naší práce najdete zde pod kartou nebo na našich webových stránkách. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
2. bře 2015 ve 12:58  •  www.jan-trnka.com  • Odpověz  •  To se mi líbí