Menu Forum

Kameraman 10.7.2015 Chlumec nad Cidlinou a okolí

13. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pejelka
2
Registrovala se 2. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
pejelka
2
Registrovala se 2. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Region Kladno.
 Ahoj, doporučíte někdo dobrého a ne předražené kameramana, který nám natočí náš velký den? Obřad bude na Karlově Koruně, hostina a párty někde poblíž. Díky za tipy emoticon
13. lis 2014 ve 12:54  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den, termín vaší svatby máme v současnou chvíli volný a Chlumec nad Cidlinou nepříliš daleko, rádi tedy dorazíme váš velký den natočit. emoticon Do interní zprávy zasílám konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji příjemné přípravy svatby. emoticon
13. lis 2014 ve 14:04  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
fotoportrét
fotoportrét
okplus_tv (32 r.)
Svatba netradičně
Ing.Michal Karabec PRO

Foto a video - Region Louny
1
 Dobrý den, informace jsem zaslal do zpráv i s ukázkou, aby jste měla představu.
Hezký den.

Michal Karabec
26. lis 2014 v 08:55  •  www.televizezatec.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR, také mohu zajistit profesionálního fotografa, můžeme přijet jedním autem, vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte. Bajer, video Pce
12. únor 2015 ve 13:38  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @pejelka Dobrý den. Často natáčím svatby na zámku Karlova Koruna. Ukázky a ceník najdete dole na webu, nebo na profilu. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
13. únor 2015 ve 14:16  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí