Hledám kameramana na 27.8.2016, zámek Kačina

Dobrý den, hledám kameramana,který by nám udělal svatební klip z naší svatby. Svatba bude na zámku Kačina a hostina a večerní párty v myslivně v Sokolči. Děkuji za posílání nabídek
Odpovědět
Profilova fotka
@andreacihakova Dobrý den. Poslal jsem Vám zprávu do IP a můžete se podívat do mého profilu na ukázky. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Bezkonkurenční výbava a kvalita zpracování www.vasdigitalnizazitek.cz. Nyní mají novinku. Zpracuji kratky zaznam jiz behem dne a vecer nebo odpoledne uz se vy i vasi hoste muzete divat na projektoru nebo obrazovce. Jsem z toho nadsena...a a cena se da domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na zámek Kačina jezdíme pravidelně natáčet, od Pardubic to je kousek, info ohledně natáčení Vám posílám do Vaší pošty, krásný večer přeje video bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @andreacihakova , poslal jsem Vám soukromou zprávu. Pro inspiraci: svatební film ze zámku Kačina, který jsem točil v prosinci minulého roku naleznete na tomto odkazu: https://vimeo.com/151432893 Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prosím navštivte mou stránku, věřím že vás zaujmou ceny i kvalita svatebního videa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Andreo, termín máme ještě volný! Informace a ukázky na stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mnoho ukázek naší trochu netradiční práce a základní informace jsme Vám zaslali do interní zprávy. Hezký den. Tým TV OK PLUS
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na web. V případě zájmu mne kontaktujete. Krásný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?