Hledám kameramana na 18.8.2018 morava

Sháním volného kameramana, který zachytí náš den D 18.8.2018 ve Velkých Bilovicich na Hradistku a po té hostinu v Cejkovicich. Děkuji Markét
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @marketahorka , termín je volný a velmi rád Vaši svatbu natočím. Cestování po celé ČR je samozřejmostí. Pokud se Vám zalíbí moje tvorba, neváhejte mě kontaktovat. Nabídku jsem Vám zaslal ve zprávě. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
@marketahorka Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. :-) S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Koukněte na Noxphoto točí božká videa mohl by mít volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @marketahorka Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?