Hladáme kameramana, Kroměříž+Vyškov, 6-8hod., do 10.000

Hladáme kameramana,obrad Kromeriz, hostina Vyškov na cca 6-8hod.,do 10.000. Vopred dakujeme za všetky nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnou moje služby, jezdíme po celé ČR, natáčíme profi technikou a ceny máme přijatelné, pro více informací koukněte na naše stránky a pokud budete mít zájem o naše služby, tak nás co nejdříve kontaktujte. Zdraví Bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme prozatím volný. Jsme ze Zlínska. Prosím, mrkněte na můj profil nebo na naše stránky, kde naleznete více informací včetně kontaktů a třeba také referencí našich zákazníků. Hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím slečno :-) Přidávám taky nabídku služeb.. Mrkněte ke mně na web na stránku "doporučuji" a opravdu upřímně musím se zmínit o Renkovi z našeho teamu, kolega, kamarád a fajn člověk, který je velikej nadšenec do svatebních videí..Věřím, že jestli se sejdete, budete velmi spokojená 8-) Pěkný zbytek večera a držím palečky ať vám všechno klapne ;-) s pozdravem Jindřich
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nasi nabidku :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím i na naši prezentaci, věřím že se posléze určitě domluvíme pro vaši naprostou spokojenost... Budeme se těšit na spolupráci
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud se vám naše práce líbí tak napište, budeme rádi :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?