Menu Forum

Fotograf na 29.5.2014, Opavsko?

25. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
Registrovala se 28. července 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Svatba se koná 29.5. 2014 na Opavsku. Potřebujeme akčnějšího fotografa, který dokáže zachytit i děti a kouzelné okamžiky zároveň. Pokud někdo máte tip, doporučte, prosím. Jedná se o o čtvrtek.

Děkuji moc.. emoticon
23. dub 2014 v 01:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kveten2014
3
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním kameramana i fotografa... emoticon
23. dub 2014 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 @kveten2014 Dobrý den, tento termín mám volný.Pokud by jste měl zájem, prosím podívejte se na mé webovky nebo facebook, kde najdete veškeré informace.
Děkuji Roman Cieslar-RCVIDEO.
23. dub 2014 v 06:54  •  www.rcvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, zkuste, prosím, navštívit mé stránky, nebo profil. Květnové termíny nabízím se slevou. Pokud jde o video, velice doporučuju Tomáše Válka ze Svatebního HDV studia. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
23. dub 2014 v 07:57  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 Dobrý den,

budu rád, když napíšete nebo zavoláte. Ukázky mé práce a kontakt najdete na www stránkách nebo na mém profilu.

Hezký den, Petr Pobořil
23. dub 2014 v 08:45  •  www.videoprotebe.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, také mám volný termín, dojezd není problém, asistent a řidič v jednom je v ceně emoticon
23. dub 2014 v 09:52  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuju fotografa Michala Krusberského a kameramana Zdeňka Bártu..
23. dub 2014 v 09:56  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@kveten2014 Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR.
Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
23. dub 2014 v 09:58  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
subsomi
10
Registrovala se 26. května 2013 na beremese.cz. Přidala 427 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ostrava.
 doporučuju marlinphoto fotili svatbu nám a byli jsme spokojení
23. dub 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@kveten2014 Dobrý den, jsme z Hlučína, což je opravdu coby kamenem dohodil. Ve Vašem termínu si dovolím udělat speciální cenovou nabídku. Většinu informací naleznete na našich webových stránkách uvedené pod tímto textem. Pokud by Vás naše tvorba zaujala, těšíme se na případné setkání. Jako fotografa doporučuji Jana Vlčka z Dolního Benešova. Martin Lysek emoticon
23. dub 2014 ve 14:04  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Pokus si u nás objednáte jak foto tak video, obdržíte 15% slevu. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
23. dub 2014 v 15:54  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
video_majek
Svatební video Jiří Májek
Jiří Májek PRO

Foto a video - Region Brno
24

“Koukněte na svatební klip Martiny a Michala v secesní Ville Voyta v Praze. https://vimeo.com/189433762”
(Dnes)

@kveten2014 Dobrý den. Termín vaší svatby mám zatím volný. Poslal jsem Vám zprávu.
25. dub 2014 v 09:17  •  www.svatebnivideo.majek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí