Menu Forum

Fotograf na 18.6.2016 Dalešický pivovar

3. dub 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
marineckaaa
2
Registrovala se 13. března 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Třebíč.
  • Svatba byla 18. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
marineckaaa
2
Registrovala se 13. března 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Třebíč.
  • Svatba byla 18. června 2016
 Ahoj, sháníme dobrého fotografa na tento termín...
13. bře ve 20:38  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

@marineckaaa

Dobrý den,
náhodou jsem narazil na Váš dotaz. Pokud jste ještě fotografa nenašli, Váš termín mám volný Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se.

Filip
2. dub v 10:51  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@marineckaaa
Dobrý den Marineckooo, nevím, jestli jsem dobrý fotograf, přesto si Vám dovolím nabídnout své služby. Budu rád, pokud byste navštívila můj zdejší profil, kde naleznete ukázky mé práce, nezávislé reference a samozřejmě transparentní ceník. S pozdravem, Ján Senčák
3. dub ve 13:11  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí