Fotograf, 6.6.2020, jižní Morava

Dobrý den, sháním fotografa Kyjovsko, nejlépe s fotokoutkem. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotokoutek máme a dokonce jsme schopni vám na místě tisknout fotografie ze suchého minilabu až do velikosti A4. Fotíme a točíme po celé republice. Pokud chcete, mrkněte na náš web a facebook. Jsou tam ceny i ukázky. Klidní zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. Více informací posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
@tijacek Moc ráda doporucim Tomáš Macháček z Těmic, moc ochotný, fotky nádherné, domluva na jedničku :-) http://www.tomasmachacek.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já přicházím s nabídkou, jsem z Uh.Hradiště, takže je to kousek. Veškeré nformace najdete na mém webu. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?