Foto a video 24.6.2017 zámek Lešany (okres Benešov)?

Dobrý den, hledáme fotografa a kameramana na naši svatbu na zámku v Lešanech (okres Benešov). Máte volný termín či byste někoho doporučili? Předem děkuji. Iveta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a rád natočím Váš důležitý den :) Veškeré potřebné info Vám zasílám do soukromé zprávy. Děkuji a přeji hezký den, S pozdravem Matějka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já ještě jednou se připojuji:)) Už jsem na místě fotila, zámek znám. Termín mám volný. Budu ráda, pokud se ozvete. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je zatím volný a rád Vám svatbu natočím, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám vám podrobnosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízíme kvalitně zpracované video za přijatelné ceny s individuálním přístupem. Tvoříme moderní klipy které nenudí a používáme top techniku spolu s profesionálními postupy v post-procesingu. Podívejte se na naši práci a přesvědčte se. Daniel Adámek -Zachyťto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce (viz www stránky) zaujala, rád svatbu nafotím nebo nafilmuji ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžeme nabídnout svatební foto i video. Více v sz. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?