Menu Forum

Doporučte kameramana na nevšední svatbu 21.6.2014

10. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
pej1sanek
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
pej1sanek
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 1 přítele.
 Marně hledáme kameraman, který by nám natočil svatbu, ale trochu jinak, než jsou klasická svatební videa..........svatba nebude žádná romantika, ale posezení s kamarády, nebudeme mít společenské oblečení, budeme mít přítomno hodně dětí.........přirovnala bych to spíš ke gril párty.
Pokud by jste o někom šikovném věděli, dejte mi prosím tip, děkuji
30. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
73

“Milé potenciální nevěsty. :) Stále mám některé volné svatební termíny v srpnu a pár v září tohoto roku. Budu velmi rád, pokud mrknete na mé nové svatební portfolio na www.honzajezdik.cz - a přes kontaktní formulář na webu se mi ozvete. Zároveň již pilně zamlouvám svatební termíny na rok 2017.”
(Před 4 měsíci)

Nejlepsi na cokoli jineho a netradicniho, dle prani klienta, at uz je jakekoli emoticon je Afilm.cz. Ma i profil zde na beremku mezi profesionaly.

Jen ten termin, netusim, zda ma jeste volno..
30. bře 2014 v 11:31  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
7
 Já mohu doporučit práci pí. Vladimíry Přikrylové. Pracuje pro televizi, ale svatby a výzvy jí baví. A není drahá!
Myslím že stránky jsou sayaction.cz, nebo jí "vygooglíte"
31. bře 2014 v 11:12  •  www.svatbyahostiny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
2. dub 2014 v 01:03  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. dub 2014 v 18:25 • livecast
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Mám takového kameraman stačí mi napsat emoticon
3. dub 2014 v 18:34  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jmimra
Jiří Mimra Video
Jiří Mimra PRO

Foto a video - Region Kolín
1
fotoportrét
fotoportrét
jmimra
Jiří Mimra Video
Jiří Mimra PRO

Foto a video - Region Kolín
1
 Dobrý den, s netradičními svatbami mám zkušenosti. Tento termín mám zatím volný.
10. dub 2014 v 17:44  •  www.mvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí