Menu Forum

Doporučte kameramana na nevšední svatbu 21.6.2014

10. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
pej1sanek
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
pej1sanek
Registrovala se 10. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 53 příspěvků. Má 1 přítele.
 Marně hledáme kameraman, který by nám natočil svatbu, ale trochu jinak, než jsou klasická svatební videa..........svatba nebude žádná romantika, ale posezení s kamarády, nebudeme mít společenské oblečení, budeme mít přítomno hodně dětí.........přirovnala bych to spíš ke gril párty.
Pokud by jste o někom šikovném věděli, dejte mi prosím tip, děkuji
30. bře 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
honzajezdik_photography (34 r.)
Honza Ježdík | Photography
Honza Ježdík PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
74

“Pripravil jsem pro kolegy/kolegyne fotografy/fotografky dvoudenni workshop se zamerenim na upravy fotografii v Adobe Lightroom a celkove svatebni workflow. Pokud byste meli zajem zdokonalit se ve svem svatebnim fotografovani, staci mrknout na muj web (v sekci blog), nebo na muj FB. Primy odkaz sem bohuzel nesmim vlozit. V pripade dotazu mi staci napsat, Honza”
(Před 3 měsíci)

Nejlepsi na cokoli jineho a netradicniho, dle prani klienta, at uz je jakekoli emoticon je Afilm.cz. Ma i profil zde na beremku mezi profesionaly.

Jen ten termin, netusim, zda ma jeste volno..
30. bře 2014 v 11:31  •  www.honzajezdik.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
8
fotoportrét
fotoportrét
kvetaszenkova
Restaurace a penzion Mlýnský domov
Květa Szenková PRO

Obřad a hostina - Region Praha - západ
8
 Já mohu doporučit práci pí. Vladimíry Přikrylové. Pracuje pro televizi, ale svatby a výzvy jí baví. A není drahá!
Myslím že stránky jsou sayaction.cz, nebo jí "vygooglíte"
31. bře 2014 v 11:12  •  www.svatbyahostiny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
9

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 2 lety)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
2. dub 2014 v 01:03  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
2. dub 2014 v 18:25 • livecast
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (40 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (40 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 1 rokem)

Mám takového kameraman stačí mi napsat emoticon
3. dub 2014 v 18:34  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jmimra
Jiří Mimra Video
Jiří Mimra PRO

Foto a video - Region Kolín
1
fotoportrét
fotoportrét
jmimra
Jiří Mimra Video
Jiří Mimra PRO

Foto a video - Region Kolín
1
 Dobrý den, s netradičními svatbami mám zkušenosti. Tento termín mám zatím volný.
10. dub 2014 v 17:44  •  www.mvideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí