Vdávám se podruhé

Ahoj holky, jsem zde nová a tak zatím tápu co a jak.. Dotazů budu mít určitě spoustu, ale zatím ten první. Budu se vdávat podruhé a vůbec netuším co za šaty. Je mi 44 a od dob mě první svatby před 23 lety se toho hoooodne změnilo 😄 Jsem úplně v šoku, co všechno je dnes možné. Je tady prosím nějaká nevěsta která je na tom podobně?
Odpovědět
Ahoj, já se vdávala podruhé v 41letech. Měla jsem světle modré dlouhé šaty na ramínka s rozparkem v přední části šatů A z té stejné látky šál na ramena, bílé boty a kytku modré růže. Ženich modrou košili a bílou kravatu.
Odpovědět
Záleží jaké barvy se Ti líbí. Měli jsme jen nejbližší rodinu, ale i tak bylo 26lidí. Oběd v restauraci a pak raut u nás doma. Jsem z MS kraje a tu se dá objednat tzv. korýtko. Na dřevěném podnosu řízky, jelita, bůček atd. Co si vybereš. Na určitou hodinu to dovezou. Jelikož peču, tak sladké jsem si vyřešila sama.
Odpovědět
@123vamar Dekuji za odpověď. První co mi bliklo hlavou kdyz jsme začali uvažovat o svatbě, že bílé šaty se nehodí a přemýšlela o barve. Teď jsem se ale rozhodla pro sampan, nebo prostě bílé ale ne úplně. Akorát že budou krátké, aby nezpůsobily moc princeznovsky🙂
Odpovědět
Některé nevěsty když se vdávají ve vyšším věku nebo se vdavaji podruhe, maji tendenci to dělat celé hrozně usedlé. K šatům bych ti napsala jen tohle -vyber si takove, ve kterých se budeš cítit dobře, ve kterých se budeš cítit jako nevěsta. Jestli ti budou slušet dlouhé princeznovské tak proč do nich nejít? 🙂
Odpovědět
@ttalgi děkuji za názor. V princeznovskych bych se právě dobre necítila ani se mi moc nelíbí. Ale výběru si nějaké smrncovni to je pravda. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?