Svatební příslušenství. Sehnali jste bez problému vše?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, vdané paní a ostatní... :-) Ráda bych začala nové téma o tom, jestli jste u nás v Česku (či na Slovensku) sehnaly všechno svatební příslušenství. Popřípadě, co vám zde nejvíce chybí nebo s čím jste měly největší problémy?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
a taky za první tři měsíce u nás bylo uzavřeno 4 700 sňatků, což je o 1 100 sňatků méně než v lednu až březnu 2005. Jo, kdo umí, ten umí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mishabv: No chtěla bych hlavně prodávat svatební příslušenství, teda co nejméně šaty a prstýnky... Chtěla bych hlavně pomoct lidem, co nemůžou sehnat to co by chtěli. No hlavně by to byla oznámení, figurky na dorty, zdobení aut, stolů atd... možná i kabelky, bižu a tak jj určitě jí napíšu... Ne já zatím nepodnikám... Ještě jsem ve škole, ale to není problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jules: Beru tě za slovo a těším se na nabídky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jules: u mě by si moc neuspěla. Já jsem byla ochotná do zdobení stolů dát tak max. 500 Kč, aut jen bílé stužky, koupila jsem si na dort 11 marcipánových růžiček a oznámení jsem si tiskla sama. Tak podle toho bude moje svatba vypadat :-D ze mě by jsi teda žádný zisk neměla :-D
Odpovědět
Bylo by super, kdyby existoval Svatební obchod, kde by se dalo sehnat všechno na svatbu pod jednou střechou. Takhle musíme oběhat milión obchodů, abychom nakoupily bublifuky, dekorace na přípravu slavnostní tabule a na výzdobu sálu, doplňky k šatům, číše na přípitek, papírový kapesníčky se svatebním motivem, stylový svatební toaleťák, trička s nápisem Nevěsta... mnohdy ani pořádně nevíme, kde (a jestli vůbec) se to dá sehnat. Kdyby existoval jediný obchod, který by tohle všechno vedl, měl by určitě o zákaznice postaráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak pocitejme, 50 000 svateb za rok, dejme tomu, ze polovina jich prijde na net, 25 000, za blbinky na svatbu budou chtit dat 20 000 Kc, a cele je utrati u tebe, ty na tom budes mit 20% marzi, to mame...3 333 Kc x 25 000 paru = 83 325 000 Kc pro tebe v hodne idealnim pripade, to jde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já věřím že by to byl super nápad - avšak ruku na srdce - stejně by jsme ty obchody proběhali abychom si byli jisté že ty ceny tam nejsou přemrštěné. Mně osobně chyběl výběr bot na nízkém podpatečku. A pak pánské na nějakém trošku vyšším. :-D Pak by taky výběr toho do čeho se dá vklouznout v zimě mohl být větší - ono takové ty krásné bíle přehozy (nemůžu si vzpomenou jak se jim říká určitě to bude někde na fotce v albu) vypadají moc hezky ale jak do nich foukne vítr tak je to jako by jste nic neměli.
Odpovědět
Profilova fotka
vivian: To je právě moje teorie... vystihla jsi to úplně přesně ;-) díky valeriem: no víš, ale pořád je dost zbohatlíků, kteří by zaplatili i za to, aby místo nich šel někdo na obřad... alespoň já mám s jednou takovou rodinkou zkušenost :-( což je smutné, ale pro podnikatele výhodné
Odpovědět
Profilova fotka
vivian: jsem si představila ten big shop s velkým skladem a regálama. Jeden regál pro svícínky - milion druhů - protože aspoň podle mě, každá máme náročnost jinou, další regál pro dekoraci. Například já jsem si říkala, jak jsem nenáročná, když chci plastový žlutý vysoký svícínek, v kterým se bude dát pálit čajová svíčka, aniž by se to vzňalo a stálo by to minimum.... já si to tedy pořádně reálně nedokážu představit, jak by se to dalo zrealizovat. Ty jo, ale už se vidím, jak tomu šéfuju se svým organizačním talentem, protože se musím přiznat, že jsem si to všechno shánění a vyřizování náramně užívalal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taková pujčona zimních svatebních botek by sice asi nebyla až tak moc využívána ale co vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem chtěla taky šaty, v kterých bych vypadala na 45 kg, vysoká a okouzlující.. ale světe div se, žádné takové šaty jsem s mými 90 kg a 165 cm nenašla. Takové nemáš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, ale kamenny obchod pokryje jen nejake uzemi, mne se vic pozdava internetovy, neco jako confetti.co.uk nebo accessorizeyourwedding.co.uk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
valeriem: To nemám, ale také bych takové potřebovala... To je další chybějící věc... svatební šaty, nebo alespoň trochu sexy prádlo pro baculky...
Odpovědět
valeriem: já jsem si mazaně půjčila šaty s korzetem, který mi udělá vosí pas, a se širokou sukní, pod kterou se schová macatý slovanský spodek:-D A hned vypadám o deset kilo lehčí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
valeriem to bych ani nechtěla - mohli by tě pak přehlídnout :-D
Odpovědět
valeriem: no samozřejmě by to byl hypermarket :-D
Odpovědět
Profilova fotka
valeriem: jj mají pravdu a navíc... jak by řekl pravěký lovec, alespoň bys přežila období hladu a dobře rodila děti + výhoda v zimě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k nákladům by byl jednozančně výhodnější internetový obchod, nehledě na to, že do kamenného se ti nerozjedem nevěsta 100km daleko, ale přes net si klidně koupí.
Odpovědět
Profilova fotka
vivian: takové šaty mám taky. Velký zadek se tam schová pod obruče apod, ale 40 kilo to neubere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aktaka: jjj já to tak taky vidím.. ušetříš majlant za nájem a můžeš to investovat do kvalitnějšího zboží... Vždyť jen u nás v blbých Hranicích na Moravě je nájem za menší obchod 20.000,-!!!!!!!!!!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aktaka: a kde to budeme skladovat? A budete to fotit sami nebo s fotografem? A kdo bude tvořit ty webovky? A víte kolik je poštovné a balné? A máte rozpočet taky na patřičnou reklamu (mimochodem zde je reklama v diskuzích zakázána?), na rozjezd, kdy musíte přežít pár měsíců bez zisku (v tom dobrém případě vám to pokryje náklady...), a co cash flow. Pojištění je teď drahý. A to se to zvládne bez zaměstnanců. Kdo na to bude dohlížet? Nejlepší je rodinná firma, ale jak zasvětit drahého do svatebních věcí? Už to mám. Nejlepší bude manžel IT, tchýně pošťačka - bude roznášet dobírky zadarmo, sestra chodící reklama na beremese, matka účetní, taťka profi fotograf.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
valeriem: no víš, ne všichni lidi jsou leví a zvládnou i více věcí naráz... samozřejmě, že ze začátku to nebude hypermegamarket, ale malý podnik postupně se rozvíjející... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jules: sorry, sorry, já už :-x
Odpovědět
Profilova fotka
valeriem: ne promiň neber to osobně, ale... víš jak.. i Baťa kdysi začínal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jules: Baťa kdysi začínal? Já myslela, že to byl vždy rozjetý rodinný podnik :-D Tohle miluju na těch amerických story - začínali v garáži a pak už nedělají nic, protože mají tak velkej podnik a tolik zaměstnanců na vše, že jen reprezentují :-D A neboj, já jsem dneska neurazitelná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze se to pri par znalostech da, pritel foti a dela webovky a vecer vozi v kombiku baliky na postu, jules dela ucetnistvi, balenik, objednavky, postovne a balne plati prijemce
Odpovědět
Profilova fotka
mishabv: no řekla jsi to skoro přesně... přítel fotí a vozí, brácha slíbil webovky a to všechno zbývá na mě.. :-D Schodou okolností mám obchodku, takže účto mám na háku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me chybi, presne to, co ma v albu aali http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
ty ruzne kolekce, jsou vazne nadherne a u nas asi nesehnatelne
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?