Menu Forum

Svatba na klíč 2013 - Zlínsko, poradíte podnik?

19. srp 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
marleene
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
marleene
Registrovala se 19. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Zlín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Milé nevěsty, poradíte mi podnik, kde mi pomohou se svatbou na klíč ? Např. restauraci, kde mi doporučí i cukrářku, hudbu, dekorace, apod. Nemám na běhání a zařizování čas, takže bych potřebovala někoho seriózního k ruce. Zlínsko. Děkuju.
19. srp 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
levnesnubniprsteny
www.Levne-Snubní-Prsteny.cz
levnesnubniprsteny PRO

Šperky - Region Zlín
PRO Shop: 81 inzerátů
8

“Všechno NEJ do nového roku! Chtěli jsme to dotáhnout na 2016, ale překonali jsme se a v nabídce nyní máme již 2191 základních modelů zlatých snubních prstenů. To ale neznamená, že pro vás dalších 175 let nepřidáme nic nového :-)”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
levnesnubniprsteny
www.Levne-Snubní-Prsteny.cz
levnesnubniprsteny PRO

Šperky - Region Zlín
PRO Shop: 81 inzerátů
8

“Všechno NEJ do nového roku! Chtěli jsme to dotáhnout na 2016, ale překonali jsme se a v nabídce nyní máme již 2191 základních modelů zlatých snubních prstenů. To ale neznamená, že pro vás dalších 175 let nepřidáme nic nového :-)”
(Před 11 měsíci)

@marleene Ono už je několik tipů na této stránce:
http://www.beremese.cz/diskuse/tema/svatebni-koordinator-nebo-agentura-zlin-doporucite/
tak snad to pomůže.
19. srp 2012 v 15:59  •  www.levne-snubni-prsteny.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí