Svatba jen svědky + fotograf. Jak probíhala ta vaše?

Ahoj, z jistých komplikovaných rodinných důvodů plánujeme s přítelem svatbu jen svědky, mimo město, kde žijí naši rodiče. Máme rozpočet a tak nějak představu co a jak, ale je stále hodně detailů, které nevím, jak udělat, když máme jen svědky + fotografa. 1. problém - odvoz na obřad. Nemáme auto ani řidičáky (zatím), navíc já budu spát u své svědkyně, jelikož nechci aby mě pak viděl v šatech ještě doma, máme malý byt a 2 kočky v něm, které by rušily :) Mě by mohl vézt svědkyně přítel jejich autem a ženicha možná i s fotografem jeho svědek půjčeným autem. Není to tak blbé? Pak by nás vezli i na "hostinu". 2.problém - "hostina". Chceme udělat slavnostní oběd pro nás 5 (plus řidič a přítel svědkyně v 1, který ale u obřadu nebude ?? ) v restauraci, pak káva + koláčky, posezení jak dlouho se nám bude chtít. Zvažuju i možnost udělat to v restauraci v hotelu, kde bychom si s manželem mohli zaplatit i následující noc.. 3. problém - ukončení. Po obědě atd se asi ještě budeme chtít sami fotit, ale opět je problém s dopravou (Praha) a navíc, to máme svědky jen tak poslat domů? A co pak, můžu se jet buď zase převlíknout a odstrojit do civilu k svědkyni, nebo budeme mít možná ten hotel.. (domů v těch šatech prostě nechci), takže zase doprava.. Poraďte, vy co jste to měli "ve 4", jak jste to celé zorganizovali? Omlouvám se za délku a děkuju všem za odpovědi. :-)
Odpovědět
Ježiš, chyba v nadpisu!!! Nevíte, jak se to dá opravit? :-|
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?