Menu Forum

Živá muzika k obřadu, 28.9.2019, Klokočov

11. črc 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
epitrova
Registrovala se 20. května 2019 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba bude 28. září 2019
fotoportrét
fotoportrét
epitrova
Registrovala se 20. května 2019 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba bude 28. září 2019
 Dobry den hledám živou muziku na svatebni obřad dne 28.9.2019
V klokočově. Neznáte někoho za souboru cenu?
11. čer ve 13:05  •  Svatba bude v září 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
drabik
2
Registrovala se 5. února 2018 na beremese.cz. Přidala 309 příspěvků, 1 album a 1 inzerát. Region Praha.
  • Svatba byla 22. září 2018
    Škvorec, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
drabik
2
Registrovala se 5. února 2018 na beremese.cz. Přidala 309 příspěvků, 1 album a 1 inzerát. Region Praha.
  • Svatba byla 22. září 2018
    Škvorec, Region Praha - východ
 Kolik si představuješ jako dobrou cenu?
11. čer v 15:10  •  Svatba byla v září 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
16. čer ve 14:39 • lubojacka
fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djhenry (41 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 2 lety)

@epitrova Dobrý den, slečno nevěsto,
ve věci zajištění živé hudby k obřadu na Vaší svatbu v termínu sobota 28.09.2019 v Klokočově Vám rád budu k dispozici.
Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou zdejší Interní pošty.

Obsahuje i kapely a pevně věřím, že se mi povede Vaši poptávku uspokojit k Vaší plné spokojenosti emoticon
Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
17. čer v 07:52  •  www.alfaagency-art.com  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
20. čer v 10:30 • luk65
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (40 r.)
Svatební kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
22
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (40 r.)
Svatební kapela Bosáci
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
22
 Dobrý den. Nabízím kapelu Bosáci. Už jsme tam i párkrát hráli.
21. čer ve 13:50  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
7

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

na Klokočově hraji několikrát během svatební sezóny tak místo důvěrně znám. Žživá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. emoticon

Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení:
Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto
Harfa
Klavír (klávesy)
Saxofon
Kytara
Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara

Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců.
Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem.

Krásný den
Simona, harfistka
11. črc v 06:39  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí