Živá hudba k obřadu - zkušenosti, doporučení?

Profilova fotka
Hezký večer, zvažujeme živou hudbu k obřadu (stačilo by nám piano a cello nebo housle, nepotřebujeme celý orchestr 🙂 ), ale neumíme si pořádně představit, kolik to může stát. Podělil by se někdo o své zkušenosti, kolik Vás živá kapela stála a stály ty peníze za to? 🙂 Případně by měl někdo dobré zkušenosti a přímo doporučení na nějakou živou hudbu v okolí Boskovic, případně z Brna nebo podobné dojezdové vzdálenosti? Předem moc děkuji! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Stálo nás to 4,5 tisíce, piáno a housle a stálo nám to za to. Poslali jsme jim, co chceme za písničky, přesně ty se naučili, žádný výběr jen ze seznamu. A byli to fakt profíci, bylo to krásné, A je pravda, že jsme to zařizovali na poslední chvíli, takže jsem neobepisovala X nabídek, asi bych pak sehnala i něco levněji. Okolí Prahy, nevím, jakou roli to zde v ceně hraje, a rok 2018.
Odpovědět
Ja to napíšu zatim jen jako host, co si vždy užil živou hudbu. Já mám do toho taky v plánu investovat, protože co jsem zažila, tak živá hudba tomu dodá takovou tu třešničku, než když někdo z "noťasu" pustí klasický pochod tum tum tu dum. Ale záleží jak se to tobě líbí, pro spousty lidi je to zbytečná investice, protože nevnimaji rozdil mezi živou a pouštěnou hudbou 🙂 Ale mi se celkově víc na svatbach líbí když hraje kapela, z dj jsem vždy po hodině unavená, bolí mě hlava a nemám náladu dále tančit 😅
Odpovědět
Profilova fotka
Mam zamluvené housle a piano. Skladby dle mého vyberu. Cena 3000 +doprava. Jihlava
Odpovědět
Profilova fotka
@luca86 @drabik a mohly byste mi dát prosím tip, koho jste tam měly/budete mít? 🙂 Zkoušela jsem obepsat 3 dua, ale jedno už je na náš datum obsazené a zbylé dvě vycházejí okolo 9 tisíc (což mi přijde oproti cenám, které píšete - i když jedno z roku 2018 - trošku jako sci-fi, ale je pravda, že by musely dojet poměrně daleko).. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@darcule Měli jsme to zařízené přes paní Elišku Vostrou. Nebyla tam přímo ona, ale její dva kolegové.
Odpovědět
Profilova fotka
Oslov vasi místní Zus. Ucitele to mají bokovky😀
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu zařídit z Brna hudebníky, kteří jsou profíky na 100%. Vyjde Vás to za 2 hudebníky na cca 4200 Kč a doprava. Záleží, kde je přesně obřad. Upřesnila bych Vám to do zprávy, až bych věděla, kde je obřad a co přesně si přejete. Živá hudba je nádherná věc na obřadu, je to krásný zážitek pro Vás i všechny přítomné. Přeji příjemný den!
Odpovědět
Profilova fotka
@artepertutti Dobrý den, děkuji za nabídku - podíváme se s přítelem na Váš repertoár a určitě dám vědět, jak jsme se rozhodli 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, živý hudební doprovod Vám podbarví tento jedinečný den při příležitosti svatebního obřad nebo slavnostní hostiny a vytvoří nádhernou romantickou atmosféru. ♥ Nabízíme široké možnosti výběru hudebních nástrojů a skladby Vám rádi zahrajeme na přání snoubenců dle Vašeho výběru. Hudbu Vám rádi zajistíme z Vaší oblasti. ♥ ♪ Smyčcové kvarteto, smyčcové trio/duo ♪ Harfa ♪ Klavír (klávesy) ♪ Saxofon ♪ Kytara ♪ Duo harfa a housle ♪ Duo housle a klavír/kytara ad. Více informací o hudebním doprovodu Vám rádi poskytneme - kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Harfistka Simona
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Dobrý den, doporučil by mi někdo piano a housle na obřad, nejlépe Jihomoravský kraj? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@ttalgi to je krásný názor ❤️
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?