Živá hudba či dj Vsetínsko na 16.9.2017

Profilova fotka
Hledám hudební skupinu,duo či dj na svatbu 16.září. Budu vděčná za každou nabídku či tip s rozumnou cenou :) Z okolí vsetína či Valašského meziříčí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. Pokud budete mít zájem rád Vám zahraju. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , dovoluji si Vám zaslat nabídku do IP. Fajn den Mácha
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme svoji kapelu, hrajeme pop-rock, disco, rockové balady, české a světové hity. Máme široký repertoár pro věkové kategorie, takže zahrajeme i dechovky. Repertoár přizpůsobíme Vašemu přání, nebo momentální situaci na parketě. Dlouholetá praxe. Jezdíme po celé Moravě. kapela Duha
Odpovědět
Profilova fotka
Koukněte ke mě do profilu a na našich stránkách si vyberte si hudbu z Vašeho okolí. Ať neplatíte tolik za dopravu, vlezte na mapu, zadejte město, váš rozpočet, vyberte kategorii Kapela a je to. Můžete si tak najít i kouzelníka, moderátora, nebo DJ a spousty dalšího. :-) ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?