Zábava na malou svatbu

Chtěla bych se zeptat, jak jste řešili hudbu/zábavu pro 20 lidí? Kapela nám přijde na tak malou svatbu zbytečná, ale zase nechceme do noci jen pouštět písničky. Napadlo nás pozvat někoho na 1-3 hodiny, ale nevíme, na koho se obrátit. Kouzelník, ukázka tance, košt nebo nějaká acapella? Máte nějaké zkušenosti? Budu ráda za každý tip, děkuji🙂)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, my jezdime treba jen ve dvou nebo trech - kytara-zpev-pripadne cajon🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem vám interní zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
@1deny7 Dobrý den, bohužel neuvádíte místo ani termín. Rád bych Vám zaslal nějakou nabídku. Nejmenší svatba, kterou jsem dělal, byla pro 14 osob a myslím, že se to celkem povedlo. Je potřeba s tím trochu více pracovat a vše dobře připravit, ale jde to.
Odpovědět
Dobrý večer, dle mého je ideální volbou DJ, který Vám poskytne zábavu, skvělou hudbu, světla a veselí, to vše v nekonečné večerní párty klidně až do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 😉, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já obnovím téma, jakou jste měli zábavu na malou svatbu, kde je opravdu jen třeba 20 lidí, aby se nenudili a nebylo to jen pouštění písniček u kterýho se bude sedět.. ale zároven to nebyly hry typu osahávání nohou a podobně? Prosím, NE NABÍDKY DJ, kapel, a podobně! Je to spíše otázka pro nevěsty, ne inzerce.
Odpovědět
Profilova fotka
@musai Pokud jste hraví, i celá společnost, moc se mi líbila seznamovací hra, kdy každý účastník svatby dostal lísteček, že má kdykoliv během svatby najít druhou osobu se stejným zájmem (např. co má psa Huskyho, co pracuje jako doktor nebo co má tetování - výběr je na vás a na tom, jak své hosty znáte) a např. dát si s ní panáka nebo se někde podepsat. Propojí se tak lidé, kteří by si třeba jinak vůbec nepokecali a hned budou mít společné téma. Pokud je všech 20 účastníků z 1 rodiny a znají se, tak je to samozřejmě zbytečné.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud máte menší svatbu a lidi co se umí bavit, tak pozvat si DJ i na menší svatbu je podle mě mnohem lepší investice než třeba kouzelník či tanečník. Každý DJ má ale myslím minimální účtovaný čas a bojím se že tři hodiny to nebudou. Já osobně mám 6. Mějte se krásně a případně se ozvěte s termínem a místem a můžeme probrat možnosti. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1deny7 @musai Měli jsme přesně 20 lidí, odpoledne/k večeru ještě o fousek méně a jako zábavu si připravili svědci : - 2 svatební hry, které nebyly hned za sebou, ale vždy po nějaké pauze. Jedna klasická odpovídání na otázky a druhá netradiční poznávání věcí po chuti a po hmatu. Nechtěla jsem nic s alkoholem, osaháváním a tomu podobné 😄 . - svatební křížovku a hodně lidí ji fakt vyplnilo. Byla to i sranda, museli totiž vyzvídat od ostatních (rodina manžela od mé, má rodina od jeho). + jsme měli karaoke, takže si mohl kdokoliv zazpívat cokoliv 🙂 + na místě byl stolní fotbálek (taky využili) Nám připadalo zbytečné zvát nějaké umělce na představení a dělat šaškárny a šílený program. 🤔 Hlavně to celkem rychle utíkalo a nevím, jestli bych chtěla někoho furt hnát "teď bude kouzelník, teď krájení dortu, teď focení skupinek, teď svatební hry atd."... Chtěli jsme pohodovou svatbu s blízkými a povedlo se. Velkou výhodou bylo, že jsme to měli v party stanu a tak hosté chodili ven, na lavičku, zakouřit a pokecat ti bokem, na procházky kolem atd. Prostě pohodka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tom případě bych mohl nabídnout mou službu, kdy vám zazpívám a pak přejdu volně na DJ. Pro malou svatbu samozřejmě i upravím cenu. Krásný den. Radim
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?