Svatební DJ Ostrava-Beskydy (24. 6. 2016)

Dobrý den, hledáme super DJ-e na svatbu v Beskydech, hotel Beltine.
Odpovědět
DJ Petr Soukup! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lomilomi Vážená nevěsto, tento termín mám ještě volný. Jsem z regionu a ve Forest hotel Beltine jsem již hrál. Rád Vám nabídnu také své služby. Více Vám napíši do interní pošty. Hezký večer. S pozdravem Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za doporučení, nicméně na tento termín již eviduji rezervaci. Rozhodně doporučím Jirku Haláka - DJ Sonido. Je to sázka na jistotu. Hezkou svatbu přeji. Petr Soukup
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Mohu Vám nabídnou služby HudbaOstrava.CZ Pracujeme v Ostravě i celém Moravskoslezském kraji, za konkurenceschopné ceny. Jsme mladí, flexibilní, s širokým repertoárem, příjemným vystupováním... Tady na fóru nebo na našich stránkách se dozvíte více. Napište nám a domluvíme se. Váš termín máme stále volný. HudbaOstrava.CZ
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?