Menu Forum

Svatební DJ - 1.9.2018 - okr.Mladá Boleslav

20. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
dianuskad
Registrovala se 15. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
dianuskad
Registrovala se 15. dubna 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Jičín.
 Hezký den, sháníme DJ na svatbu 1.9.2018 v obci Kněžmost, okr.Mlada Boleslav. Předem děkuji za nabídku emoticon emoticon
19. dub 2018 v 07:03  • Odpověz  •  Líbí se mi to
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
8

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djmech (37 r.)
Profesionální DJ na svatbu - Ondra Seidl
Ondřej Seidl PRO

Hudba a zábava - Okres {name}
8

“Kratičký sestřih záběrů ze tří naprosto odlišných svateb, které i přes to měli hodně společného... 3 party skvělých lidí, spoustu zábavy, tanec až do rána a také moji maličkost. Měl jsem tu čest na těchto svatbách zajišťovat moderování, zábavu, muziku, CO2 mlhu, svatební hry, světla i zvuk a spoustu dalších drobností, kterými se snažím každou další svatbu dělat lépe a”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den, termín mám volný a do Kněžmosta 3km emoticon ...posílám Vám nabídku do interní pošty. S pozdravem Ondra Seidl
19. dub 2018 v 07:40  •  www.hrajisvatby.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (35 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (35 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
20
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby zpivajiciho dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
19. dub 2018 ve 21:09  •  www.svatebnidj.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
15

“14.9.2019 - DJ na svatbu Uvolnil se nám jeden DJ na termín 14.9.2019, konkrétně Josef Krsek.. Koukněte k nám na web https://www.kv-production.cz/nas-tym/dj-josef-krsek/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
15

“14.9.2019 - DJ na svatbu Uvolnil se nám jeden DJ na termín 14.9.2019, konkrétně Josef Krsek.. Koukněte k nám na web https://www.kv-production.cz/nas-tym/dj-josef-krsek/”
(Před 4 měsíci)

Krasný den , na Vaše datum mám ještě 2 volné DJ. Koukněte k nám na web, zašlete nezávaznou poptávku a vše připravíme tak, abyste měli nač vzpomínat. Podle magazínu Living totiž 80% úspěšnosti akce závisí právě na kvalitním výběru zábavy.

Za KV Tým, Kristýna
20. dub 2018 v 08:28  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  Líbí se mi to