Svatba 16.7.2022 Dvůr Křečhoř

Ahoj 🙂 Poptáváme DJe na naší svatbu, která bude probíhat cca 7min od Kolína na Dvoře Křečhoř 16.7.2022. Chtěli bychom někoho, kdo nám ozvučí i obřad (cca 11.-13.hod) a pak to s námi bude táhnout až do pozdních hodin a v případě potřeby zvedne hosty ze židlí 🙂 Iniciativa v podobě svatebních her a případně i zábavy pro děti po obědě určitě vítána. Díky za doporučení/nabídky 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, rád Vám vytvořím hudební kulisu celého svatebního dne. V sobotu 16.7. mám zatím volný a mohu být k dispozici. Jsem DJ a moderátor z Prahy,disponuji širokým repertoárem který roztancuje děti i babičky 🙂 Písničky na přání jsou samozřejmostí. Přeji aby Vám vše klaplo podle představ. Jirka Votava - DJ Goro
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den mohu poskytnout kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty (světelná a hudební show) Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, hazer, výrobník bublin, laser show....NOVINKA: MOŽNOST ZAPŮJČENÍ VELKÉHO MNOŽSTVÍ DEKORATIVNÍHO OSVĚTLENÍ (studená bílá) Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí , žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce  Neváhejte mě kontaktovat, podrobné a kompletní informace zašlu v případném následném e-mailu. Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne. Michal
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?