Svatba 11.9.2021 Přerov

17. dub 202160

Dobrý den,
nenašlo by se tady nějaké seskupení (kapela), která nabízí více služeb? Ideálně kapela, dj, hudba na obřad a fotograf. Tyto služby nabízí např.laskaagency, bohužel již nemají volný termín. Nemá někdo typ na něco podobného? Děkuji 🙂

• Dobrý den,

pokud by jste měla zájem i o služby samostatného DJ, tak dejte vědět. Zaslal by jsem nabídku. Termín prozatím je.

Mějte se krásně. 🙂

S pozdravem
    Jiří Růčka

• Kapela nebo DJ ? Pokud jste se ještě nerozhodli, jestli živou hudbu, nebo DJ, zvolte kombinaci. Takto budete mít obojí, a za jednu cenu !
    Sháníte kvalitní hudbu na svatbu a ještě něco navíc?
    Jsme profesionální duo s moderním přístupem, bohatým repertoárem nabitým osvědčenými skladbami, hudbou znějící jako originál a skvělým živým vokálem.
    Naše vystoupení můžeme doplnit také o DJ produkci a zahrát tak písničky na přání pro novomanžele i hosty.
    Speciální službou pro Vás je dále nezapomenutelný "tanec v oblacích", kdy si svůj první tanec budete moci zatrsat uprostřed těžké mlhy, která působí jako oblaka.
    Zaručujeme maximální spolehlivost a bohatou praxi u nás i v zahraničí (více než 600 odehraných svateb).
    Vlastníme kvalitní hudební aparaturu a osvětlení.
    Veškeré informace, audio ukázky i videa naleznete na našem webu www.orchestraparty.cz
    S pozdravem Orchestra Party

• Nabízím kombinaci ozvučení obřadu, reproduktovaná hudba k obědu a DJ na večerní party + vlastní profi fotokoutek po dobu celé Vaší akce. Navíc nabízím aparaturu v bílé barvě lahodící oku pro správnou svatební atmosféru, videodiskotéku, tanec v oblacích a led doplňky - svítící 1m vysoký nápis LOVE, světelnou abecedu na monogramy, řetězy, svítící láhve 30ks... atd. Přesný popis zde na mém profilu: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/djborovicka/

• Sponzor fóra
  • Dobrý večer,

dovolím si poslat nabídku do IP.
    Fajn večer Patrik

• A já jsem fotografka a Přerov nemám daleko, tak moc ráda za Vámi přijedu! Více informací najdete pak na mých stránkách 🙂 Pěkný den Gabriela

• Hezký večer.....
    Studentská léta v Kroměříži....časté cesty přes Přerov....

Bylo by mi ctí se podílet hudebně na Vašem dni "D"....a vytvořit radostnou show!!
    Karel Sýkora alias Dj Karlson.....slavnostní události

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsme skupina mladých muzikantů, kteří rádi zahrají i na Vaší svatbě! Můžete slyšet pestrost různých nástrojů, mnoho hudebních stylů a ještě víc...!
    Dobří Djové hrají skladby které chcete slyšet. Skvělí DJové hrají skladby o kterých jste ani netušili, že je chcete slyšet!
    DJ´s agentura zajišťující Dje pro svatby a další typy akcí