Skvělý svatební DJ, ne drahý, na 7.6.2014 v Plzni

Profilova fotka
Holky, kluci.. Doporučte prosím dobrého Dj. Svatba by byla 7.6.2014 v Plzni. Dj, kterého jsme chtěli je již zadaný :-(. Máte zkušenost např. Dj Davem z lsd.servis? Díky všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Prahy, ale kousek od Plzně na Klabavě máme chalupu, takže jsem vlastně, co se týče dopravy, místní. Se svatebními oslavami a jejich moderováním mám bohaté zkušenosti, nabízím i karaoke, pokud byste o něj stáli. Veškeré informace o mně najdete na mých stránkách. Jo, a drahý nejsem :-) Hezký den, Mirek Kasan - DJ Giacomo
Odpovědět
Ahoj, me byl taky doporucen Dj Dave. Kdyz jsem mu psala zpravu ohledne rezervace, tak se hned ozval a jeho pristum mi je velmi sympaticky. A navic cena, kterou si uctuje je naprosto nejlepsi. Pevne verim, ze na svatbe nezklame a bude tak dobry jak ho spusta lidi chvali;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nejsem sice z Plzně, ale rád za Váma přijedu. Mohu nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 14 let a reference více jak 180 svateb. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám interní poštu :-), Dj Libor
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím DJ v různých cenových relacích od 3000-10000 kč za svatbu. Na našem serveru popíšete, jakého DJ potřebujete, přibližnou cenu za jeho účinkování, poptávku zdarma dokončíte a během několika hodin získáváte konkrétní cenové nabídky ze kterých si podle referencí vybíráte. Tímto způsobem si můžete sestavit program pro Vaši svatbu a jednou poptávkou získat cenové nabídky například od ohňových show, vystoupení Michalea Jacksona, kouzelníků, atrakcí, dětských programů atd. a dalších 70 kategorií. Chcete-li více informací, kontaktujte mě emoticon
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud byste svoje představy změnili a chtěli pořádný orchestr, jsme Vám k dispozici ;-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?