Sháníme DJ na 9.6.2018 - Karlovy Vary

Dobrý den, sháníme DJ na naši svatbu - máme poměrně specifické požadavky na styl hudby a rádi bychom někoho, kdo nám zahraje od obřadu až do konce (ideální by bylo, kdyby byla i možnost karaoke) :-) Za nabídky nebo rady či doporučení předem děkuji ;-)
Odpovědět
Taky bych nepohrdla, též okolo Varů, jen červenec... Mám nabídku na podobný rozsah služeb, jen bez karaoke, za 14.000,- což si nejsem jistá, jestli je adekvátní cena a kdyby, tak jestli jsem ochotna ji zaplatit. @irisdane mohu poslat kontakt přes poštu, pokud by Vás výše popsané zaujalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín máme zatím volný a dle mého názoru přesně splňujeme Vaše podmínky. Nejsme sice z okolí, ale na delší cesty máme svého řidiče. Takže přijedeme k Vám v plné síle. Mohu vám nabídnout službu nejen hudební skupiny s širokým repertoárem, ale i svatebního DJ, moderátora. Dále jsme schopni zajistit ozvučení obřadu, karaoke party nebo focení momentek na after party (na rok 2018 chystáme fotokoutek). Máme mnoholeté zkušenosti. Ročně odehrajeme několik desítek svateb, narozenin, plesů a jiných akcí. Klademe důraz na profesionální přístup, kvalitu ozvučení a také vám můžeme nabídnout světelnou show s 3d Laserem. U nás díky online rezervaci máte přesný přehled a transparentnost Vašich objednávek a finančních nákladů. Dotaz na cenu nebo online rezervace probíhá prostřednictvím našich stránek viz. @stistko_music V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Přeji pěkný den Roman Pluta Štístko MUSIC @stistko_music
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách. Nově také nabízím doplňkové služby pro vás :-) Více v záložce služby na www stránkách. Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci. S pozdravem DJ a moderátor Milan Miler
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Reference na jednotlivé Dj's najdete na našich stránkách nebo tady na beremese. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, dovolím si poslat nabídku do IP. Fajn večer Mácha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno nevěsto, v termínu sobota 09.06.2018 Vám na Vaší svatbě v Karlových Varech rád budu k dispozici. Nabídku Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty. Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, dovolim se take pridat do seznamu nabidek s tou svoji kterou zaslu do interni posty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?