Sháním Wagnerův svatební pochod z opery Lohengrin

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky,pomóc.Včera se nám zbořil comp a já přišla o písně na obřad,který mám už v pátek.Potřebuji svatební pochod od R.Wágnera z opery Lohegrin.Prosím,máte ho některá?
Odpovědět
1
2
Ahojky Markéta78 prosím tě pošli mi taky Wagner .....! Díky moc, zatím jenom vybírám a shromažduji píšničky, na které by to bylo super! Díky moc ještě jednou! Yardhik@seznam.cz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, prosim prosim zaslete mi taky svatebni pochody,radsi ten tradicnejsi,ale nevim ktery to je x-) , diky moc, e-mail je mariechrastilova@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkně prosím smutně koukám, můžete mi taky někdo poslat svatební pochod od Wagnera?? Díky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
PROSÍM, TAKY :-D christianna@centrum.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohla byste mi prosím některá poslat toho Wagnera? Díky R+O@email.cz
Odpovědět
Ahoj nevěsty, vůbec si nevím rady s hudbou, můžete mi ,prosím,poslat ty pochody.Díky moc
Odpovědět
ahoj, taky moc prosím o poslání Wagnera. dík ;-) baccio@centrum.cz
Odpovědět
Přidávám se k prosbám. Prosím o zaslání Wágnera na amartinkova@seznam.cz Díky :-)
Odpovědět
Ahojky vsem, to jsem rada, ze jsem na tuto stranku narazila...Jako asi vsechny z vas, dostala jsem seznam skladeb, ktere nam pri obradu muzou zahrat a priznavam bez muceni, ze opravdu nevim jak ktera skladba zni... =-) poradite mi holky? Byla bych fakt rada, za radu a za nejakou tu tutovku na email :-D Predem diky a tem ktery se to blizi preji krasny svatebni den :-)
Odpovědět
Ups, taky je muj email ;-) brizovalida@seznam.cz
Odpovědět
prosím o zaslání Wagnera na: iltiro@seznam.cz děkuji předem moc,moc
Odpovědět
Ahoj holky, moc moc prosím o zaslání pochodů ;-) Děkuji. email:andrea.arbter@seznam.cz jakou hudbu volíte při prstýnkách a gratulací. My máme obřad venku, a musíme si vše zangažovat sami. Díky za tip.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, moc by mi pomohlo, kdyby svatebni pochody (oba) mohly dorazit i na muj email: beatle@centrum.cz ;-) Dekuju moc a preji krasne predsvatebni dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já také moc moc prosím o zaslání wagnera. díky katerinakorbelova@centrum.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj holky, taky potřebuju Wagnera, ale ve zpívané podobě, jestli někdo máte, jak to zpívá sbor:-) Můj mail je milenamail@seznam.cz, díky:-)
Odpovědět
prosím, pošle mi ho někdo taky :-) katalines@seznam.cz děkuji
Odpovědět
a mě taky moc moc prosím :-) kasparova.a@centrum.cz - díky!
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?