Sháním DJ na svatbu 22.6.2013

Dobrý den, sháním DJ na svůj svatební den dne 22.6.2013 od cca 16:00 hodin do 24:00 hodin ? - hraní písniček na přání - písničky od 60 let do současnosti - karaoke show Děkuji Vám moc a přeji hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj. Praxe více jak 14 let a reference více jak 150 svateb. Ozvučení, osvětlení a Karaoke je samozřejmostí. A výběr muziky je mi blízký. S pozdravem a přání hezkého dne Svatební dj Jarek
Odpovědět
Profilova fotka
@berru84 Dobrý den, mohu nabídnout naše služby. DJ na svatbu, karaoke, atd. Cena dle Vašeho zadání cca 4800Kč. Více info na našem profilu a emailem. Budeme se těšit Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
@berru84 Vážená nevěsto, také se připojím se svou nabídkou. V případě zájmu shlédněte prosím můj profil. Bohužel sice nenabízím karaoke, ale to jen z toho důvodu, že nehodlám dělat několik věcí "na půl" a DJingu se věnuji na 100%. Děkuji za Váš čas a přeji Vám ať se svatba vydaří!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, berru84, já dělám diskotéky i karaoke na 100 % a budete-li mít zájem, mrkněte se také na mé stránky. 22.6. mám zrovna volný termín. Hezký den, Mirek
Odpovědět
Profilova fotka
Já dělam také Karaoke i Svatební diskotéky na 100procent :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?