Poptávám DJ na svatbu 4.9.2021.

Profilova fotka
Naše svatba měla být původně 5.6.2021, ale kvůli aktuální situaci jsme se rozhodli ji odložit o tři měsíce na 4.9.2021. Bohužel v tomto termínu už má DJ, se kterým jsme byli domluveni, obsazeno. Svatba se bude konat v Doubici v severních Čechách. Nemáte někdo doporučení na sympatického a šikovného DJ, který není předražený a přijel by za námi do Českého Švýcarska? Všem předem děkuji za reference.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculka181 Dobrý den, píšu zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, za náš svatební vyhledávač bych doporučila DJ Mártyho, DJ Jana Witeka nebo DJ & BAND TIMBRE MUSIC. Pokud byste měla zájem, tak bychom Vám rády doporučily náš svatební vyhledávač, přes který můžete zmiňované Djs rovněž kontaktovat. Najdete tam další dodavatele, kteří vykonávají svou práci ve Vašem okolí. Ať Vám vše vyjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a mohu vám tak nabídnout služby dje, moderátora a také pronajmu fotobudky s okamžitým tiskem. Kompletní nabídku, recenze, videa, fotky a mnohé další informace najdete na mém webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaculka181 mrkněte na www.diskzokej.cz a v případě zájmu se ozvěte. V tomto regionu působím a termín mám zatím volný.
Odpovědět
Dobrý den, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 😉, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?