Menu Forum

Pomoc, DJ 31.10.2015

25. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
sashule
2
Registrovala se 10. září 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
sashule
2
Registrovala se 10. září 2015 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Region Ostrava.
 Ahojky, není tady, nebo neví někdo o volném Dj na sobotu 31.10. Ostrava? Známým bouchla hudba. Za každé info děkuji emoticon
25. říj 2015 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@svatebnidj například. Zkuste jim brknout, třeba budou mít nějakého dj volného. Je to agentura, těch dj je tam víc. Za sebe bych z nich určitě doporučila zejména dj Tomáše emoticon
25. říj 2015 v 08:51  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gulasek
Kapela GRIFIS - hudba na svatbu, oslavu, rodinnou akci...
Matyáš Zdeněk PRO

Hudba a zábava - Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
gulasek
Kapela GRIFIS - hudba na svatbu, oslavu, rodinnou akci...
Matyáš Zdeněk PRO

Hudba a zábava - Region Nový Jičín
 Dobrý den, uvědomujeme si, že hudba na svatbu je neopomenutelnou součástí vašeho svatebního dne. Výběrem vhodné hudby dotvoříte atmosféru celého dne tak, že na něj vy ani ostatní svatebčané jen tak nezapomenete. Jsme hudební duo a nabízíme na vaši svatbu ideálně nakombinovanou živou i reprodukovanou hudební produkci, široký repertoár od současných hitů přes disko, rock, country až po lidovky. Více na našem profilu a na našich internetových stránkách. Těšíme se na vás kapela GRIFIS
25. říj 2015 v 10:42  •  www.kapelagrifis.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4
fotoportrét
fotoportrét
ewkabila
Cactus
Eva Bílá PRO

4
 Nabídka v IP emoticon
25. říj 2015 ve 12:33  •  www.cactus.estranky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
 @sashule zkuste weddingdjs.cz
25. říj 2015 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kv_production (30 r.)
KV-Production - Petr Knap & Jiří Veselý
Petr Knap PRO

11

“MÁME PRO VÁS NOVINKU! Nově si můžete sami ověřit dostupnost našich DJ's na Váš svatební den. Přejděte k nám na web a vyzkoušejte :-) www.kv-production.cz/”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production (30 r.)
KV-Production - Petr Knap & Jiří Veselý
Petr Knap PRO

11

“MÁME PRO VÁS NOVINKU! Nově si můžete sami ověřit dostupnost našich DJ's na Váš svatební den. Přejděte k nám na web a vyzkoušejte :-) www.kv-production.cz/”
(Před 1 týdnem)

Dobrý den,

nabídka zaslána.

Petr Knap
KV-Production
25. říj 2015 ve 20:43  •  www.kv-production.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí