Menu Forum

Pianista ke svatebnímu rodinnému obědu - 17.6.2017

22. bře 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
motorzivota
Registrovala se 30. září 2016 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
motorzivota
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, sháním pianistu ke svatebnímu rodinnému obědu na 17.6.2017 - místo Hlídka Špilberk, díky za tipy
4. bře 2017 ve 02:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djhenry (40 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djhenry (40 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
PRO Shop: 1 inzerát
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

v termínu sobota 17.06. Vám na Vašem svatebním rodinném obědu na Špilberku rád budu k dispozici:
* Pianista z mojí agentury - ELLY JAY viz www.EllyJayMusic.com by se toho mohl zhostit emoticon.
Služba "na klíč" vč. aparatury; možnost i ozvučení obřadu, kombinace s kapelou či DJem, živými hudebníky a dalším programem pro Vaši skvělou svatební párty.

Děkuju Vám za odpověď a doufám v naši budoucí spolupráci emoticon.
9. bře 2017 v 01:39  •  www.alfaagency-art.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
motorzivota
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
motorzivota
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, děkuji moc. Našla jsem ale, že jste z Prahy, což by bylo nepraktické z hlediska ceny. Nebo kolik si účtujete za dvě hodiny hraní na piano u rodinného svatebního obradu?
21. bře 2017 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Harfistka Simona Voříšková
Simona Voříšková PRO

Hudba a zábava - Region Pardubice
5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Simona Voříšková PRO

5

“Milé nevěsty, pokud byste měli zájem a zvažujete živý hudební doprovod Vašeho obřadu či následně i hostiny, neváhejte mě kontaktovat ať pomocí vyplnění formuláře na mých webových stránkách, zde v soukromých zprávách nebo telefonicky či emailem. Hezký den všem! :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

neváhejte se podívat na mé stránky, pokud by Vás oslovila harfa. Má velmi něžný zvuk a proto se skvěle hodí i k podbarvení slavnostních obědů.

Hezký den, Simona
22. bře 2017 v 10:24  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Simona Voříšková PRO

5

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
harfistka_simona
Simona Voříšková PRO

5

(Před 1 rokem)

22. bře 2017 v 10:24  •  www.simona-voriskova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí