Menu Forum

Malá kapela jižní čechy 7.5.2018

22. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 2 inzeráty. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 2 inzeráty. Region České Budějovice.
 Ahoj,

plánujeme malou svatbu, svatební obřad a hostinu na 7.5.2018 v jihočeské salaši a hledáme vhodnou malou kapelu, možná i jen jednotlivce (klávesy klidně). Cenový strop 10.000Kč a musel by mě někdo hodně přesvědčit, abych pustila víc. Prosím o tipy, případně nabídky.

Děkuji
11. únor v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
 Zkusím oživit, ještě nějaké tipy? Strop tři osoby, na větší kapelu není místo.
18. únor v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den. Dovoluji si nabídnout naší kapelu, jelikož máme volný termín. Na našich webových stránkách si prosím poslechněte naše ukázky. V případě zájmu Vám zašlu nabídkový list. Děkuji a přeji hezký den
18. únor v 11:48  •  www.grooveharmony.sweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smoliiik
3
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků, 1 album a 50 inzerátů. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 15. června 2018
    Čakovec, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
smoliiik
3
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků, 1 album a 50 inzerátů. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 15. června 2018
    Čakovec, Region České Budějovice
 @denisa2016 ahojky..první,kdo má kromě nás svatbu na salaši ..emoticon) My 15.6. 18 emoticon)
7. bře ve 22:24  •  Svatba byla v červnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
 Ahoj, tak to máte krásné datum, na nás už jiné nezbylo😀
8. bře v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
19. dub ve 12:10 • eliskavostra
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den, rádi přijedeme,
můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost.
Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost emoticon

Budu se těšit, Eliška
22. dub ve 13:55  •  www.eliskavostra.com  • Odpověz  •  To se mi líbí