Menu Forum

Malá kapela jižní čechy 7.5.2018

22. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region České Budějovice.
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
Registrovala se 26. července 2017 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků. Region České Budějovice.
 Ahoj,

plánujeme malou svatbu, svatební obřad a hostinu na 7.5.2018 v jihočeské salaši a hledáme vhodnou malou kapelu, možná i jen jednotlivce (klávesy klidně). Cenový strop 10.000Kč a musel by mě někdo hodně přesvědčit, abych pustila víc. Prosím o tipy, případně nabídky.

Děkuji
11. únor v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
 Zkusím oživit, ještě nějaké tipy? Strop tři osoby, na větší kapelu není místo.
18. únor v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
4

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den. Dovoluji si nabídnout naší kapelu, jelikož máme volný termín. Na našich webových stránkách si prosím poslechněte naše ukázky. V případě zájmu Vám zašlu nabídkový list. Děkuji a přeji hezký den
18. únor v 11:48  •  www.grooveharmony.sweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smoliiik
3
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků, 1 album a 53 inzerátů. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 15. června 2018
    Čakovec, Region České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
smoliiik
3
Registrovala se 31. července 2015 na beremese.cz. Přidala 35 příspěvků, 1 album a 53 inzerátů. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Svatba byla 15. června 2018
    Čakovec, Region České Budějovice
 @denisa2016 ahojky..první,kdo má kromě nás svatbu na salaši ..emoticon) My 15.6. 18 emoticon)
7. bře ve 22:24  •  Svatba byla v červnu 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
fotoportrét
fotoportrét
denisa2016
 Ahoj, tak to máte krásné datum, na nás už jiné nezbylo😀
8. bře v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
19. dub ve 12:10 • eliskavostra
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Hudba a zábava - Region Praha
 Dobrý den, rádi přijedeme,
můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost.
Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost emoticon

Budu se těšit, Eliška
22. dub ve 13:55  •  www.eliskavostra.com  • Odpověz  •  To se mi líbí