Menu Forum

Kapela ostrava 18.8.2017?

14. únor 2017  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jurasova84
11
Registrovala se 12. května 2011 na beremese.cz. Přidala 262 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Spojené království.
fotoportrét
fotoportrét
jurasova84
11
Registrovala se 12. května 2011 na beremese.cz. Přidala 262 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Spojené království.
 Prosim o nabidky do ip nebo tady... prosim o cenu, zanr resp playlist a popr. Ukazku ;)
Dekuji
5. únor 2017 v 16:11  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
5. únor 2017 ve 20:20 • vicr
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fotografií svoje kontaktné údaje”
6. únor 2017 v 08:21 • orchestraparty
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
3

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 5 měsíci)

Zdravím. Jezdíme všude za přijatelné ceny. Poslechněte si nás na webe.
9. únor 2017 v 08:45  •  www.grooveharmony.sweb.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
tehnik (33 r.)
Zábava na svatbu
Kateřina Camano PRO

Hudba a zábava - Region Tábor

“S námi je každá akce vyladěná! Projekty Showbook byl vytvořen proto, abyste Vy - naši zákazníci nalezli skutečného obchodního partnera při pořádání Vaší společenské události. Tedy abyste si mohli vybrat z největší veřejné databáze umělců to optimální vystoupení, případně si nechali bezplatně poradit od profesionálů, kteří se v této oblasti pohybují již více než 10 let a kteří díky svým”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
tehnik (33 r.)
Zábava na svatbu
Kateřina Camano PRO

Hudba a zábava - Region Tábor

“S námi je každá akce vyladěná! Projekty Showbook byl vytvořen proto, abyste Vy - naši zákazníci nalezli skutečného obchodního partnera při pořádání Vaší společenské události. Tedy abyste si mohli vybrat z největší veřejné databáze umělců to optimální vystoupení, případně si nechali bezplatně poradit od profesionálů, kteří se v této oblasti pohybují již více než 10 let a kteří díky svým”
(Před 1 rokem)

Koukněte ke mě do profilu a na našich stránkách si vyberte si hudbu z Vašeho okolí. Ať neplatíte tolik za dopravu, vlezte na mapu, zadejte město, váš rozpočet, vyberte kategorii Kapela a je to. Můžete si tak najít i kouzelníka, moderátora, nebo DJ a spousty dalšího. emoticon emoticon
14. únor 2017 ve 20:40  •  www.showbook.cz  •  To se mi líbí