Kapela nebo DJ na svatbu Mnichvo Hradiště a okolí na 20.6.2015

Profilova fotka
Sháním hudbu na svatbu. Nemáte někdo tip na někoho levnějšího a kdo hezky hraje ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denni23 Odeslána IP. ( jsem z Liberce ). Kostolnik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den.Mám to k vám kousek tak bych vám rád zpříjemnil váš velký den.Více zasílám do IP
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku mailem. Pokud si vyberete někoho z kolegů, přeji hezkou svatbu a šťastné manželství! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím naše služby DJ. Zakládáme si na kvalitě a přiměřené ceně. Tento termín máme volný. Nabizím tuto produkci: -2 repro bedny které ozvučí pro cca. 100-120 lidí. -5 světelných efektů. -Hudba pro každou věkovou skupinu pro děti a po seniory. -V databázi máme cca 5000 skladeb od 80 let až po současné moderní hity (české,slovenské,zahraniční a hlavně písničky na přaní). -Je možné dodat seznam 30 skladeb které chcete určitě slyšet, my vše připravíme a zahrajeme + Váš svatební tanec. -Chceme vylepšit produkci proto jezdíme vždy ve dvou za jednotnou cenu. Jeden se stará o zvuk a druhý o moderovaní. -Doba hraní 11+2hodin zdarma. Vy jsi určíte čas. Nebo pokud chcete produkci prodloužit tak se určitě domluvíme. -Domluvíme se přesně co na dané akci chcete. -Jsme seriozní, flexibilní a improvizujeme. Vše záleží na dohodě,proto pokud máte další požadavky tak nás kontaktujte. Budeme se těšit na případnou spolupráci. Více informací naleznete na nešem web nebo emailem. S pozdravem hezkého dne přeje Jaroslav Bača/DJ Phawek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 200 svateb. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?