Menu Forum

Kapela na svatbu (Vysočina) 2015.

25. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
Registrovala se 2. ledna 2013 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj,
hledám kapelu, ale takovou, která má bicí - ne automatického bubeníka z kláves. Chceme si zatancovat polku, waltz, ale i se vyblbnout emoticon. Máte někdo zkušnost? Máme větší prostor a v plánu pozvat hodně lidí emoticon. Už pěkně dlouho koukám po netu, ale zatím bez výsledku. Díky za tipy a zkušenosti.
28. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
fotoportrét
fotoportrét
reflex_rock (8 r.)
Reflex- Rock
REFLEX -ROCK PRO

Hudba a zábava - Region Blansko
10
 Dobrý den,
v tomto případě bych doporučoval naše kamarády a kolegy z kapely PROROCK Blansko.
Když si "vygooglíte" Prorock2 - Blansko, určitě je najdete.
Jejich hlavní parketa jsou plesy a taneční zábavy, ale rádi zahrají i na svatbě.
Pokud se je rozhodnete kontaktovat, klidně se odkažte na mě emoticon Jiří Sedláček - Reflex-Rock
Hezký den!
28. črc 2014 v 18:39  •  www.reflex-rock.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kapelapesla
Kapela K.Pešla
ZUZKA PRO

Hudba a zábava - Region Brno
13
fotoportrét
fotoportrét
kapelapesla
Kapela K.Pešla
ZUZKA PRO

13
 Dobrý večer, pokud hledáte kapelu s komplet bicíma, el. kytarou, klávesy, zpěvačka + zpěvák, čili celkem v počtu 5 muzikantů, tak se prosím koukněte na web naší kapely. I v tomto větším obsazení hráváme svatby. Podmínky a případné pozvání ještě letos na jednu z takových svateb Vám posílám přes I.P.
Děkuji Zuzka emoticon
28. črc 2014 ve 21:03  •  www.pesl.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
funnydanceband
Kapela na svatby - Funny Dance Band
PRO

Hudba a zábava - Region Praha
1
fotoportrét
fotoportrét
funnydanceband
Kapela na svatby - Funny Dance Band
PRO

1
 Dobrý den, kouknete na nas web emoticon
28. črc 2014 ve 23:16  •  www.funnydanceband.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
29. črc 2014 v 07:46 • vercass07
fotoportrét
fotoportrét
standa7
XS band Stanislav Keith
Standa a Lenka Keith PRO

Hudba a zábava - Region Nymburk
3
fotoportrét
fotoportrét
standa7
XS band Stanislav Keith
Standa a Lenka Keith PRO

Hudba a zábava - Region Nymburk
3
 Nabídka kapely.

Dobrý a hezký den,
Pokud ještě nemáte vybranou hudbu nebo kapelu na Vaší SVATBU, rádi Vám nabídneme kapelu
pod názvem - XS band - Nymburk. Duo / KLÁVESY , ZPĚV A ZPĚVAČKA / Trio + sax .
Repertoár nabízíme od 30 let až po současnost / LIDOVKY, EWERGREENY, Disco, Pop, Rock , CHACHA, RUMBA, Samba aj..
CENA KAPELY 800,-Kč ZA HODINU, trio / 1.200,-Kč + DOPRAVNÉ 5,Kč, aparatura v ceně. Na produkci jsme vždy 1 hod. před zahájením.
V současné době jsme se nově zaregistrovali na BEREME SE.Ukázky teprve připravujeme.
Hrajeme / svatby , plesy, V.I.P. setkání a j./
Pokud by byl z Vaší strany zájem, prosím napište nám. Děkujeme i za přečtení této nabídky.
Naše tel. č. 603 530755.
Vše je možné dohodnout.
Ukázky teprve připravujeme, máme zatím jen ukázky z volné produkce -life.
Zpěvačka zpívá / ne z piva / repertoár jak našich zpěvaček, Czáková, Vondráčková / obě /, Kubišová, Janů, a hlavně K. Gotta emoticon i jiných tak i zahraničních, ABBA, babička Tina Turner a j. Můžeme nabídnout hudbu i pro starší generaci skladby ze šlágru, schválně píšu s malým š. emoticon Dále i současné skladby různých skupin, Mandrage, Divokej Bill, Olympic, Kabát, dále Matuška, Gott, David, Smolík Nedvědi, Petr a Pavel Novák aj.
Napište nám, prosím, pokud chcete slyšet některé melodie, Váš mail, rádi Vám skladby můžeme poslat na ukázku, než je dáme na web.Náš mail je k-music@quick.cz.
Ukázky budou na webu : hudebninastroje-nymburk.cz

Zdraví Stanislav a Lenka Keith Nymburk

P.S. Co se týká bubeníka, není to vždy rozhodující.
29. črc 2014 v 10:38  •  www.xsband.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mibquartet
MIB Quartet - netradiční smyčcové kvarteto
MIB Quartet PRO

PRO Shop: 1 inzerát
1
fotoportrét
fotoportrét
mibquartet
MIB Quartet - netradiční smyčcové kvarteto
MIB Quartet PRO

1
 Dobrý den,

jsme netradiční smyčcové kvarteto, které hraje i s bubeníkem a zpěvačkou. Rádi Vám zajistíme hudební produkci k obřadu, hostině i večerní zábavě. Náš repertoár obsahuje jak klasické skladby, tak i rock a pop.
10. srp 2014 v 18:31  •  www.mibquartet.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 Nabízíme služby hudební skupiny Bosáci. Máme odehráno téměř 900 akcí, z toho přes 230 svateb po celé ČR pro českou i zahraniční klientelu. Živá produkce, profesionální přístup za přijatelné ceny. Pokud máte svatbu v týdnu, nabízím variantu tří muzikantů - Bos trio. Více na našich webovkách.
10. srp 2014 v 18:54  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
 @lukashsax Dobrý den, 21.7. jsem Vám psala email ... ještě mi nikdo neodpověděl...
11. srp 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

21
 @rozinanta Vubec nic mi neprislo, jinak bych se samozřejmě ozval. :( Viz. moje soukromá zprava.
11. srp 2014 ve 13:04  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
Registrovala se 16. března 2011 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 22 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
symcca
10
Registrovala se 16. března 2011 na beremese.cz. Přidala 144 příspěvků. Má 22 přátel.
 Ahoj, za mě jednoznačně hudba Dvořák. Měli jsme je letos v červnu a super! Domluva parádní, hosté se bavili až do konce, cena přijatelná emoticon Opravdu se vyplatí si raději připlatit, protože jsem byla i na pár svatbách, kde hudba stála za starou bačkoru a taky to tak vypadalo ... emoticon
11. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
3. zář 2014 v 01:40 • marfial
fotoportrét
fotoportrét
vercass07
22
Registrovala se 21. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Hodice, Region Jihlava.
fotoportrét
fotoportrét
vercass07
22
Registrovala se 21. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků a 2 alba. Má 4 přátele. Hodice, Region Jihlava.
 Ahoj, doporučuju kapelu Fortuna (z Havl. Brodu), nejlepší kapela na svatbu!
3. zář 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
vercass07
22
fotoportrét
fotoportrét
vercass07
22
 Slíbila jsem to video, že emoticon, pošlu o víkendu, snad si vzpomenu emoticon
3. zář 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
24. pro 2014 ve 14:09 • laskam
fotoportrét
fotoportrét
radekrejzek
Registroval se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
radekrejzek
Registroval se 2. ledna 2015 na beremese.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Strakonice.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den doporučuji rockovou kapelu Receptor www.receptor-band.cz Hrají i polku na co si jen vzpomenete. Kapela o 6muzikantech měl jsem jí na hodně vydařené svatbě vřele doporučuji.
2. led 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elkaem
7
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 7 přátel. Zbýšov u brna, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
elkaem
7
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 65 příspěvků. Má 7 přátel. Zbýšov u brna, Region Brno.
 my máme kapelu Hurikán...emoticon http://www.wendy-hurikan.com/hurikan/index.php?content=info
2. led 2015 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2015 ve 22:31 • laskam
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
fotoportrét
fotoportrét
rozinanta
1
 Děkuji, již máme kapelu vybranou. emoticon
12. únor 2015 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kapelabrno
Hroši z Brna duo/trio
Kateřina Navrátilová PRO

17
fotoportrét
fotoportrét
kapelabrno
Hroši z Brna duo/trio
Kateřina Navrátilová PRO

17
 Na Vysočinu rádi přijedeme i my, Hroši z Brna, hrajeme lidovky, moderní, disco i rock, pořádáme svatbní zvyky a hry, moderujeme nejen první tanec emoticon Máme vlastní dopravu, aparaturu a efektové osvětlení.. Vše, včetně aktuálních termínů najdete na našem webu. Přejeme radostné svatbní přípravy a těšíme se na setkání ve svatební sezóně 2016 emoticon
22. únor v 11:59  •  www.hudbahrosi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (39 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 8 měsíci)

Jezdím na svatby za super peníz !!! Profi služby.DJ + světelná a zvuková aparatůra vás bude stát za 4H......3500,-Kč. vše na webu, fb Dj na svatbu a vše co s tím souvisí.
24. únor ve 13:09  •  www.djstars.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
fotoportrét
fotoportrét
orchestraparty
Hudební skupina Orchestra Party
Alexandra Pyszková PRO

Hudba a zábava - Region Karviná
6
 Dobrý den, jsme hudební skupina s profesionální praxi v České republice a zahraničí - hrali jsme například v Německu, Švýcarsku, Polsku, Itálii , Slovensku a jinych zemích Eu, hrajeme na akcích jako jsou - plesy, soukromé a firemní večírky, venkovní zábavy , gala večery, svatby a jine . Profesionální vybaveni a přistup je samozdřejmostí , široká oblast hudebního zaměření - pop music, disco, rock, oldies, lidovky , dance hity 2000 info o nás najdete na webových stránkách , nebo facebook - Music band Orchestra Party
25. únor ve 14:44  •  www.orchestraparty.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí