Kapela na svatbu v Olomouci, 20.7.2019

Dobrý den, doporučte mi, prosím, kapelu v Olomouci, máme termín 20.7.2019. Rozhodujeme se mezi více možnostmi a teď už začínáme přemýšlet i o klasice ve formě živé kapely :) Ideál by byl repertoár zahrnující české a slovenské lidovky + nějaký ten mix všeho druhu. Není problém, kdyby byla kombinace živé hudby i reprodukované. Chtěli bychom také cimbál a něco irského/skotského, přistoupíme i v na formu v hudební reprodukci, to ale už není podmínkou. Moc děkuji za doporučení!
Odpovědět
pokud by byl někdo i s harmonikou, tak také uvítáme :D máme momentálně otevřené možnosti..
Odpovědět
omlouvám se za spam, ale taky máme termín 20. 7. 2019 a jsme z ol.! tak jsem vás jen chtěla pozdravit. :D :) o kapele bohužel nevím.
Odpovědět
@mija_91 :D to je milé, držím palce, ať jdou všechny přípravy bez komplikací :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Váš termín máme volný a rádi by jsme se postarali o hudbu na Vaší svatbě. Poslechněte si prosím ukázky z našeho webu. Máme tam i nějaká videa z živého hraní, reference, reprtoár...V případě zájmu se budu těšit na spolupráci
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když čtu vaše řádky, tak nabízíme přesně to co hledáte. Mohu Vám nabídnou vystoupení Duo Štístko a jelikož dělám i svatebního DJ, tak i v kombinaci s reprodukovanou hudbou a to za jednu cenu. Také hraji na harmoniku a do Olomouce je to kousek cesty. Velmi rádi Vám přijedeme zahrát. Koukněte na náš web, facebook a pokud by Vám bylo něco nejasné nebo jste se chtěla zeptat, neváhejte mě kontaktovat.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?