Menu Forum

Kapela na svatbu - 1.9. 2018 ( Třešť)

22. dub 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
jancax
1
Registrovala se 19. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2018
fotoportrét
fotoportrét
jancax
1
Registrovala se 19. března 2018 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 5. července 2018
 Dobrý den, hledáme cool kapelu, pár, nebo jedince na 1.9. 2018 v Třešticích. Předem děkuji velmi pěkně za nabídku.
2. dub ve 14:28  •  Svatba byla v červenci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika & The Band
Veronika Moudrá (Suchánková) PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
veronika_suchankova
Veronika & The Band
Veronika Moudrá (Suchánková) PRO

5
 Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla mou kapelu Veronika & The Band pro hraní na vaší svatbě - hrajeme pop, jazz, swing, 60. léta, rocknroll, tak, aby si každá generace našla to své. Máme repertoár jak ke standardním tancům - blues, jive, waltz, apod. tak i moderní skladby, rocknroll aj.
Podívejte se na naše stránky a facebook a pokud by vás zaujal náš repertoár a styl, neváhejte se mi ozvat.

S pozdravem Veronika Moudrá (Suchánková)
4. dub v 16:17  •  www.veronikamoudra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djhenry (40 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djhenry (40 r.)
DJ HENRY - ALFA Agency Art
Jindřich Huňka, DiS. PRO

1

“DJ HENRY / ALFA Agency Art představuje promo video pro všechny zájemce o služby. Jsme Vám k dispozici... https://youtu.be/uSizfLBoeTU”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, slečno nevěsto,
v termínu sobota 01.09.2018 Vám na Vaší svatbě v Třešticích rád budu k dispozici.
Nabídku, která obsahuje i kapely ad., Vám, s dovolením, zasílám zprávou do zdejší Interní pošty.
Doufám v naši budoucí spolupráci a bezchybnou realizaci Vašeho “Dne D”.
6. dub v 07:37  •  www.alfaagency-art.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

4

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jaromiro123 (46 r.)
Kapela Groove Harmony
Jaromír Opiela PRO

4

“Natočili jsme pro vás nový videoclip. Přejem hezké pokoukání a poslech. (Hudba natočená ve studiu DENET v únoru 2018). https://www.youtube.com/watch?v=9Z9TxaCN7vQ&feature=youtu.be”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den. Termín Vaší svatby máme volný a rádi bychom nabídli své služby. Máme několikaleté zkušenosti ze zahraničí. Poslechněte si prosím ukázky naší tvorby.
V případě zájmu velmi rád pošlu nabídku. Přeji hezký den a těším se. Jaromír Opiela
7. dub v 08:19  •  www.grooveharmony.sweb.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”

Sponzor fóra

Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slouží profil Profesionála".
19. dub ve 12:00 • eliskavostra
fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

fotoportrét
fotoportrét
eliskavostra
Multižánrová hudba na Vaší svatbu
Eliška Vostrý PRO

Dobrý den, rádi přijedeme,
můžu nabídnout od sólisty přes multifunkční duo (multiinstrumentalistka a světový rekordman) až po velkou kapelu. Vše můžu poskládát na Vaše přání, hrajeme mnoho žánrů- od oldies až po současnost.
Více informací získate na mém profilu a nebo přímo kontaktujte mou maličkost emoticon

Budu se těšit, Eliška
22. dub ve 13:51  •  www.eliskavostra.com  • Odpověz  •  To se mi líbí