Kapela/Dj na venkovni svatbu 16.10.2021

Dobry den, Prosim o tip/doporuceni na kapelu/Dj na venkovni svatbu 16.10.2021 v Hradci Kralove. Dekuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volný termín a rád budu platnou součástí Vašeho svatebního dne a večera. Více info zde na mém profilu nebo na www.borovicka.cz S přáním krásné a povedené svatby DJ Tomáš Borovička.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velmi rád Vám nabídnu služby DJe, moderátora a případně také fotobudky s okamžitým tiskem. Nahlédněte prosím na můj web a bude-li se vám moje nabídka líbit, můžeme se domluvit. S pozdravem O.Seidl
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji skvělého kolegu DJ Tajfuna, kontakt najdete na netu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád připravím nabídku. Prezentaci a kontakty najdete na webu ww.diskzokej.cz
Odpovědět
Dobrý večer, na Váš výjimečný svatební den poskytnu kompletní DJ služby, od ozvučení obřadu, skrze podmanivou hudbu při slavnostním obědě k prvním tancům, až k nekonečné večerní párty do ranních hodin. Vše záleží na individuální domluvě včetně ceny (dovoluji si tvrdit, že bezkonkurenční) a rozsahu služeb - moderování, hry, karaoke, videoprojekce, výrobník mlhy, bublin.... Příjemné a nevtíravé jednání je samozřejmostí 😉, žádné příplatky v případě jakéhokoliv prodloužení akce 😉 Neváhejte mě kontaktovat djpatzy.cz nebo patmichal@seznam.cz Bylo by mi ctí být součástí Vašeho svatebního dne, Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a moc rád bych byl součástí Vašeho velkého dne. Do HK to mám kousek. Posílám Vám zprávu do pošty. Věřím, že se spolu domluvíme. S pozdravem Miloš Horák (DJ MILDA)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mirka_sedlackova Máte soukromou zprávu 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?