Kapela/DJ 1.4. 2017 Jižní Čechy

Dobrý den, sháním kapelu/DJ na svatbu 1.4. 2017 v Jindřichově Hradci. Prosím o doporučení či nabídky. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@pampeliska14 Vážená nevěsto, Váš termín mám zatím volný a rád Vám nabídnu rovněž své služby svatebního DJe/moderátora. Byť nejsem z okolí tak vzdálenost mi nečiní problém a věřím, že mám co nabídnout. Více info zasílám co zpráv zde na portále...přeji příjemné prožití posledních dní roku 2016 a úspěšný vstup do toho následujícího. S pozdravem Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rádi pro Vaši svatbu Dje zajistíme do Jižních Čech jezdíme hrát pravidelně. Naši nezávaznou cenovou nabídku posíláme přes interní poštu. Více o nás a našich DJ´s najdete také na našem webu. S pozdravem a přáním hezkého večera. Petra Balatá Tým Uni - DJ´s
Odpovědět
Profilova fotka
@pampeliska14 Dobrý den, doporučuji Jiřího Haláka, určitě budete spokojena. Petr Knap KV-Production Majitel, DJ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb. Jsme z Prostějova. Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny. V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím. S pozdravem Svatební dj Jarek
Odpovědět
Dobrý den, do Jindřichova Hradce to mám skutečně kousek a velmi rád Vám nabídnu své služby svatebního DJ a moderátora.Více informací Vám zasílám do zprávy ;-) S pozdravem Milan Korbel
Odpovědět
Profilova fotka
Nabízím svoji druhou kapelu Boston.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si zaslat nabídku do Vaší pošty.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?