Hudební doprovod k obřadu, 7.9.2019, Farma Blaník

Zdravím, poprvé se dotaz nepropsal, tak zkusím znovu :-). Hledáme houslistu/ty nebo kytaristu na venkovní obřad v září 2019. Byli bychom rádi za někoho, kdo umí zahrát písně např. od Coldplay, Enya, Elton John,... Předem moc děkujeme za tipy a případné nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i takoveto pisne umim a moc ráda prijedu zahrat. Prosím, podivejte se na můj profil a muzete mne kontaktovat zprávou ci skrze me webove stránky:) Hezky den, Eliška Vostra
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji dobrý den, na farmu Blaník jsem vloni zařizovala své hudebníky a vždy byly nevěsty spokojené. Napíšu Vám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím, kam až by byli kluci z "Poprvé" ochotni dojet, ale můžu je vřele doporučit. Hrají na kytaru a cello a na našem obřadu zahráli skvěle. Na příchod jsem měla Coldplay - Viva la Vida. Dali jsme jim seznam písní, ty které ještě neměli v repertoáru se naučili. Sama jsem prošla základní hudební školou a i když nejsem profík, nespokojím se s ledasčím. A byli prostě skvělí. Přístupem, tím jak hráli. Zkuste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, živá hudbu na svatební obřad v podání hudebníků, kteří nechají výběr repertoáru ve Vašich rukou a zahrají Vám tak co si přejete, je skvělou volbou. Ráda bych Vám představila alespoň některé možnosti hudebních uskupení: Smyčcové soubory - smyčcové duo, trio, kvarteto Harfa Klavír (klávesy) Saxofon Kytara Duo s houslemi - housle a harfa, housle a klavír, housle a kytara Varianta hudebníků v souboru může být ale také na Vaše přání - toto jsou nejžádanější svatební ansámbly. Jak již bylo zmíněno - repertoár hrají na výběr a přání snoubenců. Kontaktovat mne můžete zde nebo na webových stránkách přes kontaktní formulář či emailem. Krásný den Simona, harfistka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?