Menu Forum

Hudba Praha 6.8.2016

4. čer 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanciii
1
Registrovala se 3. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hanciii
1
Registrovala se 3. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
poptávám hudebni produkci na svatebni večerní zábavu v Praze 6.8.2016. Cca na 5 hodin, od 19:00 do 24:00. Předem děkuji za nabídky včetně ceny.
Děkuji.
Hanka
18. bře 2016 v 17:51  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
djpohotovost
Dj pohotovost
Stanislava Cejpková PRO

Hudba a zábava - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
djpohotovost
Dj pohotovost
Stanislava Cejpková PRO

5
 Dobrý den, nabídka zaslána.
18. bře 2016 ve 20:33  •  www.djpohotovost.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djstars (40 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
djstars (40 r.)
DJ na Svatbu
miroslav vobora PRO

“Dobrý den,musím sem dát tenhle příspěvek k zamyšlení ze zkušenosti. Dělám muziku 20 let a občas mě překvapuje že na svatbu ženich s nevěstou si objednají drahý dort za 8000,-Kč a potom hledají DJ je a nebo kapelu na celý den za 2000,-Kč. Vše by do sebe mělo na svatbě zapadat to je jasné.Na hudbu by se mělo myslet na”
(Před 11 měsíci)

DJ Mirek Vobora- DJ na Svatbu , Narozeniny s Video Diskotékou a Karaoke. Zkušený DJ a moderátor . Dj+světelná a zvuková aparatůra na 4H. . . za 3500, -Kč. Na dalším se dá domluvit..
19. bře 2016 v 07:02  •  www.djstars.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mobishow
MobiShow - mobilní světla a zvuk
MobiShow PRO

Hudba a zábava - Region Beroun
2
fotoportrét
fotoportrét
mobishow
MobiShow - mobilní světla a zvuk
MobiShow PRO

Hudba a zábava - Region Beroun
2
 Dobry den,
zaslal jsem Vam take nabidku
19. bře 2016 v 10:08  •  www.mobishow.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
djliborek123 (43 r.)
Dj Libor Kralovič
Dj Libor Kralovič PRO

Hudba a zábava - Region Kladno
63

“Milé nevěsty, chystáte se na svatbu a chcete mít nezapomenutelný zážitek ???..... neváhejte a kontaktujte mě. Nakoukněte do mého profilu :-) . Zařídím ozvučení obřadu, zajistím večerní zábavu, připojím karaoke... a jiné a jiné :-) Dj Libor”
(Před 4 lety)

Dobrý večer, posílá IP do zpráv... emoticon
S pozdravem
Dj Libor Kralovič
19. bře 2016 ve 22:28  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.djlibor.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
18
fotoportrét
fotoportrét
svatebnidj (32 r.)
Svatební dj
Šmída Jaromír PRO

Hudba a zábava - Region Olomouc
18
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout služby svatebního dj včetně karaoke, vlastní světelnou i zvukovou aparaturou. Praxe více jak 15 let a reference více jak 300 svateb.
Dále nabízím pro naše nevěsty možnost naší limuzíny.
V případě zájmu mě kontaktujte a já Vám poradím.
S pozdravem Svatební dj Jarek
20. bře 2016 ve 21:13  •  www.svatebnidj.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
fotoportrét
fotoportrét
milanmiler (29 r.)
Svatební DJ M:M
Milan Miler PRO

Hudba a zábava - Region Mladá Boleslav
6
 Dobrý den,

tento termín mám zatím volný, tak bych vám rád nabídl také své profi služby spojené s dlouholetou praxí jako svatební DJ a moderátor na váš velký den.Více zasílám do IP a více informací naleznete na mých www stránkách.

Přeji hezký zbytek dne a těším se na případnou spolupráci.

S pozdravem Miler
21. bře 2016 v 17:40  •  www.djmilanmiler.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mercl
DJproTvouAkci.cz | DJ na svatbu, večírek, oslavu
Lukáš Mercl PRO

Hudba a zábava - Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
mercl
DJproTvouAkci.cz | DJ na svatbu, večírek, oslavu
Lukáš Mercl PRO

Hudba a zábava - Region Hradec Králové
 Jmenuji se Lukáš Mercl. Jako Dj a moderátor působím řadu let po celé ČR. Za sebou mám stovky svatebních hostin, akcí všeho druhu pro VIP klientelu a velké firmy. Jako profesionál se muzikou živím od 18 let. Působil jsem např. v Radiu Life, Fajn Radiu Life a v současné době mě můžete slýchat na Radiu Černá Hora. Mohu Vám proto nabídnou profesionální služby pro Váš velký den!

Cena za svatbu je vždy individuální. Záleží na délce produkce a na množství použité techniky.
Cena za komplet Dj na svatbu s technikou začíná na 8.000,- Kč (6 hodin produkce, například 18:00 – 24:00).
Cena za prodloužení je 1.000,- Kč/hod. V ceně je zahrnuta doprava do 100 km od Hradce Králové nebo od Pardubic a také čas na přípravu a instalaci techniky na místě. Hodně kapel a Djů přijíždí na místo až v průběhu svatební hostiny a stěhováním a instalací techniky narušuje slavnostní atmosféru. Já osobně přijíždím na místo v časovém předstihu a technika je připravena před příchodem hostů k svatební tabuli. Muzika tak do “podkresu” hraje nerušeně k obědu a kávě. Cenu za produkci ale účtuji až od prvního tance.

Playlist je samozřejmě na domluvě. Obvykle mám s klienty cca dva týdny před svatbou schůzku přímo v místě konání oslavy, kde domluvíme podrobnosti a dohodneme i hudební zaměření.
V mém širokém repertoáru se najde vše, co si jen přejete. Specializace hlavně na CZ a SK hity a oldies. Po dohodě můžeme vymyslet před svatební párty i lehčí diskotéku a zábavu pro ty nejmenší (dětičky). Pro babičky i pár dechovek a tak bych mohl pokračovat. Jako obohacení Vašeho večera to může být i karaoke show, které slibuje vždy skvělou zábavu pro hosty. Vše doladíme osobně, po facebooku, telefonu nebo e-mailem.

Služby navíc:

ozvučení obřadu – exteriér, interiér – cena dohodou dle časových požadavků (obvykle 2.500,- Kč)
karaoke – 2.500,- Kč
plazmová televize – 2.500,- Kč
výkonnější aparatura – cena dle požadavků
elektrocentrála, 2000W – 1.500,- Kč + pohonné látky
Dále v nabídce:

podia
párty stany
videoprojekce
LED-stěny
LCD a plazmové televize
prezentační technika
ozvučení kapel
ohňostroje a pyrotechnika
profesionální videozáznam a služby fotografa
21. bře 2016 ve 21:42  •  www.djprotvouakci.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
falzet (49 r.)
Kapela Falzet - hudba na svatbu
Milan Volf PRO

Hudba a zábava - Region Děčín
PRO Shop: 1 inzerát
fotoportrét
fotoportrét
falzet (49 r.)
Kapela Falzet - hudba na svatbu
Milan Volf PRO

Hudba a zábava - Region Děčín
PRO Shop: 1 inzerát
 Dobrý den, naše kapela má zatím v tomto termínu volno. Pokud se Vám budou líbit naše ukázky, rádi Vám předložíme naši nabídku.
4. čer 2016 v 00:10  •  falzet.cz  •  To se mi líbí